یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و صنایع‌وابسته با حضور گسترده شرکت‌های خودروسازی ایران و صدها شرکت بین‌المللی در مسکو آغاز به‌کار کرده است. 
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از ایران پرس: نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی و صنایع‌ وابسته مسکو روز دوشنبه گشایش یافت و «رضا فاطمی‌امین» وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشت. 
شرکت‌های بزرگ خودروسازی ایران و بیش از ۵۰ شرکت ایرانی تولیدکننده قطعات و لوازم یدکی خودرو با محور صادرات و تولید مشترک خودرو در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی روسیه حضور پررنگ دارند. 
قرار است خودروی تارای اتوماتیک ساخت ایران به روسیه صادر شود. ایران‌خودرو و سایپا دو شرکت بزرگ خودروسازی در ایران آخرین نمونه تولیدی خودرو و نیز شرکت‌های قطعه‌ساز ایرانی جدیدترین دستاوردهای خود را در نمایشگاه بین‌المللی خودرو مسکو به‌نمایش گذاشتند.   
حضور گسترده شرکتهای ایرانی فعال در صنعت خودروسازی در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی و صنایع‌وابسته مسکو، اهمیت و تلاش ایران را برای ورود به بازارهای جدید نشان می‌دهد.  
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی و صنایع‌وابسته مسکو به‌مدت چهار روز (۲۲ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۲) و با حضور ۱۸ کشور و حدود ۶۰۰ شرکت خارجی دایر است.  
«کاظم جلالی»، سفیر ایران در مسکو گفت، حضور گسترده شرکت‌های خودروسازی ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو مسکو، نقش مهمی در صادرات خودرو و قطعات آن و نیز گسترش همکاری‌های دو کشور دارد.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick