یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: برای حضور زنان در استادیوم آزادی برای تماشای رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تلاش شده تا زیرساخت‌ها آماده و بازی خوب و سالمی برگزار شود.
به گزارش ایسنا، انسیه خزعلی درباره حضور زنان در استادیوم برای تماشای بازی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برای نخستین بار گفت: دولت جمهوری اسلامی می‌خواهد ضمن حفظ ارزش‌ها، همه شهروندان از حقوقی که دارند استفاده کنند به همین دلیل سعی می‌کند زیرساخت‌ها را آماده کند.
وی افزود: در بازی ایران و عراق هم تلاش شد زیرساخت‌ها در ورزشگاه آزادی آماده شود که البته بازی سالم و خوبی برگزار شد. حضور زنان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، تصمیمی است که دولت و شورای تامین می‌گیرد و امیدواریم به نتیجه خوبی ختم شود.
معاون رئیس‌جمهور در پایان در پاسخ به این پرسش که شما در بازی ایران و عراق در ورزشگاه بوده و عنوان کردید فضا به نظر مهیاست، افزود: به عنوان مسئول وظیفه داشتم در مکان‌هایی که دختران حضور پیدا می‌کنند و دولت شرایط حضورشان را فراهم می‌کند، حضور داشته باشم و فقط شنونده نباشم، بلکه زوایای امر را ببینم تا اگر مشکلاتی هست از نزدیک لمس کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم به صورت غیررسمی وارد ورزشگاه شوم و همه بخش‌هایی که زنان باید استفاده می‌کردند را دیدم. شرایط خوبی فراهم شده بود، وسایل حمل و نقل و امکانات دیگر مانند حفاظت و امنیت بانوان فراهم بود. حتی به خاطر فاصله‌گذاری صدایی از بخش مردان به بانوان نمی‌رسید و آرامش خاطری برای بانوان که در حریم مناسب هستند، فراهم می‌کرد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick