instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در بدترین هفته باکس آفیس تابستانی فیلم ترسناک The Invitation توانست صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کند.
با توجه به فروش بسیار اندک فیلم‌ها در این آخر هفته در گیشه، این هفته را می‌توان جزو کم‌فروش‌ترین هفته‌های تابستانی دانست که در مجموع، تمام فیلم‌ها حدود ۵۴ میلیون دلار فروش داشته‌اند.
در این هفته،‌ فیلم دعوت‌نامه (The Invitation) در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست در جایگاه نخست جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم ترسناک کمپانی سونی با کسب فروش ۷ میلیون دلاری به این جایگاه رسیده است.
در جایگاه دوم جدول باکس آفیس نیز فیلم قطار سریع‌السیر (Bullet Train) قرار گرفته است. این فیلم که چهارمین هفته اکرانش را پشت سر می‌گذارد، در این هفته به فروش ۵/۶ میلیون دلاری بسنده کرد تا فروش کلی‌اش در داخل آمریکا به رقم ۷۸ میلیون دلار برسد.
فیلم هیولا (Beast) با کسب فروش ۴/۹ میلیون دلاری توانست در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد و پس از دو هفته اکران، فروشش در داخل آمریکا را به رقم ۲۰ میلیون دلار نزدیک کند.
فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) نیز به عنوان یکی از بزرگترین فیلم‌های تابستانی سال ۲۰۲۲ میلادی، با کسب فروش ۴/۷ میلیون دلاری در چهاردهمین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۶۹۲ میلیون دلار برساند و این فیلم فاصله چندانی با فروش ۷۰۰ میلیون دلاری و ثبت یک رکورد تازه ندارد.
انیمه دراگون بال سوپر: ابرقهرمان (Dragon Ball Super: Super Hero) نیز که هفته گذشته بر صدر جدول باکس آفیس تکیه زده بود، این هفته با کسب فروش ۴/۵ میلیون دلاری در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس ایستاد. فروش این فیلم پس از دو هفته اکران در داخل آمریکا به رقم ۳۰ میلیون دلار رسیده است.
انیمیشن ابرحیوانات لیگ دی‌سی (DC League of Super-Pets) نیز با پشت سرگذاشتن پنجمین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۴/۲ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروشش در داخل آمریکا را به رقم ۷۴ میلیون دلار برساند.
فیلم سه هزار سال حسرت (Three Thousand Years of Longing) نیز در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها به جایگاه هفتم جدول باکس آفیس راضی شد. این فیلم در این هفته به فروش ۲/۷ میلیون دلاری بسنده کرد تا شروع ضعیفی در گیشه داشته باشد.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick