یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سنندج- وزیر ورزش و جوانان از تشکیل فدراسیون ملی مینی فوتبال در آینده نزدیک خبر داد.
سید حمید سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سوابق ورزشی استان کردستان بارز و مستعد است و پیشکسوتان بسیاری در عرصه‌های مختلف ورزشی در این استان وجود دارد.
وی افزود: طبق آمار زمینه ورزش همگانی دراین استان بسیار خوب پیش می‌رود.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: ورزش‌های پهلوانی، کشتی، رزمی، توپی و سالنی دراین استان مناسب بوده و ۵۰ هیئت فعال در این استان وجود دارد که جای تقدیر و تشکر دارد.
سجادی گفت: استان کردستان با وجود کمبود نیروی انسانی طبق ارزیابی خوب پیش رفته وخوشبختانه رویکرد مشارکت بخش خصوصی دراستان کردستان فعال شده است.
وی با اشاره به برگزاری جام پرچم در سطح کشور عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ تعداد فدارسیون ها افزایش یابد و در برنامه‌های آینده، فدراسیون مینی فوتبال را نیز فعال خواهیم کرد.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: استاندار کردستان حامی ورزش و با روحیه جوان گرایی و جوان باوری در عرصه‌های مختلف فعال است و ارتباط خوب استاندار با جامعه ورزش نوید خوبی برای ماست.
سجادی بیان کرد: برای برنامه‌های آینده راهکارهایی با مشورت مدیرکل ادارات ورزش و امور جوانان استان‌ها تدوین شده و نقشه راه یک سال آینده خواهد بود.
وزیر ورزش گفت: هیئت‌های ورزشی و ادارات کل ورزش و جوانان باید بازوی توانمند اجرایی ما باشند که بتوانیم در برنامه‌های مهم این وزارتخانه خوب بدرخشند.
سجادی افزود: از استان کردستان انتظار داریم که بیشتر درخدمت ورزشکاران باشد و به امور اماکن ورزشی و هیئت‌ها به خوبی رسیدگی کند.
وی عنوان کرد: وضعیت، اهداف و حرکت‌های پیش روی ورزش در استان‌ها در داخل وزارت ورزش و جوانان رصد خواهد شد.
سجادی اعلام کرد: به طور متوسط هر ماه حدود هزار و ۹۰۰ رویداد ورزشی داریم که نسبت به سال‌های گذشته ۱۰ برابر شده است.
وزیر ورزش و امور جوانان کشور افزود: سالن ۶ هزار نفری ۲۲ گولان به زودی تحویل داده خواهد شد و تسویه حساب‌ها انجام می‌شود و امیدواریم طبق برنامه ریزی ها، هیئت‌ها و رویدادهای مختلف در این سالن فعال شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick