یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
آجورلو: امروز فوتبال ایران رئیس دارد/ برگزاری انتخابات با این شکل در شان جمهوری اسلامی نیست
مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به لغو و برگزاری مجدد انتخابات فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مصطفی آجورلو پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال اظهار داشت:‌ دیشب ساعت 1:30 متوجه شدم انتخابات لغو شده، صبح هم گفتند انتخابات برگزار می‌شود. خیلی جای تعجب داشت اما مهم نیست. آنچه که گذشت، گذشت. آنچه مهم است این است که امروز رئیس فدراسیون فوتبال داریم. ان‌شا‌ءالله مهدی تاج بتواند مشکلات فوتبال کشور را بر طرف کند. مخصوصا در این مقطع که بحث تیم ملی است.
وی افزود: خواسته همه مردم این است که به تیم ملی توجه داشته باشند. همچنین باید موضوع فوتبال کشور که بخش اعظم آن باشگاه‌ها هستند توجه خاص داشته باشد. این انتخابات در صحت و سلامت کامل برگزار شد. ان‌شاءالله فوتبال به سمت دو سال با آرامش‌تر برود.
مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه با تأخیر وارد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال شد و آیا دلیل آن لغو و برگزاری مجدد بود، گفت:‌ همین طور است. من در جلسه دیگری بودم و به اینجا آمدم. برگزار کردن انتخابات به این شکل اصلاً در شأن جمهوری اسلامی نیست. شأن فدراسیون فوتبال ایران با 80 میلیون فوتبالی، این نیست. باید از نظر شکل برگزاری تمیزتر باشد. در مورد آنچه که گذشته نباید صحبت کنیم اما آنچه که می‌توانیم بابتش خوشحال باشیم این است که امروز فوتبال رئیس دارد. مهدی تاج هم با تجربه است و ان‌شاالله بتواند به فوتبال ایران کمک کند.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick