instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت اپیک گیمز (Epic Games) از عناوین رایگان بعدی فروشگاه خود رونمایی کرد که نام بازی‌های مستقل محبوبی در بین آن‌ها دیده می‌شود.
شرکت هاندرد دیز (Hundred Days) تایید کرد که عنوان Winemaking Simulator از 17 شهریور (8 سپتامبر) در فروشگاه Epic Games رایگان خواهد بود. نام بازی Realm Royale Reforged هم در آثار رایگان جدید اپیک گیمز دیده می‌شود. این بازی‌ها جایگزین Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition و Submerged: Hidden Depths خواهند شد که از الان تا 17 شهریور (8 سپتامبر) برای دانلود در دسترس هستند.
طبق گفته‌‌ی شرکت‌های هاندرد دیز و بروکن آرمز گیمز (Broken Arms Games)، بازی Winemaking می‌تواند بهترین ماجراجویی شما تبدیل شود. بهترین نوشیدنی ممکن را در تعامل با خاک و طبیعت بسازید و تجارت خود را به اوج برسانید. سفر شما به Winemaking به‌زودی آغاز خواهد شد. فروشگاه اپیک گیمز در حال حاضر بسته الحاقی Armazillo را به صورت رایگان برای بازی Knockout City ارائه کرده است.
این فروشگاه در سال گذشته 89 عنوان رایگان (103 عنوان در سال 2020) با ارزش مجموع 2120 دلار به مخاطبین ارائه کرد. طبق گزارش اپیک گیمز، کاربران بیش از 765 میلیون بازی‌های رایگان را در سال 2021 دانلود کرده‌اند. دسته جدید عناوین رایگان برای کاربران رایانه‌های شخصی که قرار است به اعضای آمازون پرایم گیمینگ ارائه شود، به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت. مجموعه بازی‌های رایگان سپتامبر شامل هشت عنوان از جمله Assassin’s Creed Origins، Football Manager 2022 و Middle-earth: Shadow of Mordor هستند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick