یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سکانسی دیدنی از علی شادمان در سریال یاغی با عشق زندگی خود
علی شادمان بازیگر مطرح سینما و تلوزیون کشورمان که با بازی در سریال یاغی توانست شهرت زیادی را به دست آورد. علی شادمان بازیگری را از کودکی شروع کرده و اولین بازی اش را با خانوم گلشیفته فراهانی در فیلم میم مثل مادر تجربه کرد. علی شادمان مجرد می باشد و ازدواج نکرده است.
نام اصلی : محمدعلی شادمان
متولد : 4 آذر 1375 ایلام
زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
پیشه : بازیگر
مدرک تحصیلی : لیسانس رشته کارگردانی
سال های فعالیت : 1385 تاکنون
قد : 175 سانتیمتر
والدین : مسعود شادمان و بتول رشنوادی
علی شادمان متولد 4 آذر 1375 در ایلام بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.
فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی می باشد و حالا به یک بازیگر صاحب سبک تبدیل شده است.
علی شادمان
خانواده و اصالت
محمدعلی شادمان بعنوان فرزند اول خانواده در شهر ایلام به دنیا آمده است.
در یک خانواده تحصیلکرده به دنیا آمده ام. مادرم بتول رشنوادی معلم علوم تجربی هستند و پدرم مسعود شادمان هم دکترای تاریخ دارند ، استاد تاریخ بوده اند و استاد من هم هستند و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام «آرینا شادمان» دارم.
خانواده منظم
خانواده ای که من در آن بزرگ شدم باتوجه به شغلی که دارند بسیار منظم هستند و درواقع پدرم به شدت آدم منضبط و منظمی هستند . مادرم نیز به شدت انسان منظمی هستند و من در این فضا و با این تربیت بزرگ شدم؛ طبعا رفتار و عملکردم از این خانواده نشات گرفته و این نظم در من نهادینه شده است ولی سینما و بازیگری تا حدودی دچار بی نظمی است و شاید اینها با هم در تداخل باشند؛ اما من شخصا سعی کرده ام که این نظم را در زندگی و کارم داشته باشم. حتی بعضی از دوستان و همکاران می گویند که من در کارهایم خیلی وسواس و حساسیت دارم ولی این ریشه در تربیتم دارد.
علی شادمان
شروع بازیگری از 10 سالگی
اولین بار سال 1385 و در 10 سالگی کنار گلشیفته فراهانی با فیلم میم مثل مادر جلوی دوربین رفت و یکسال بعد در فیلم «صد سال به این سال ها» بازی کرد.
رسول ملاقی پور به دلیل توانایی علی شادمان در نواختن ویولن ، او را انتخاب کرده و مسیر جدیدی را برایش گشود.
درس و کار
هر روز ساعت 6 صبح باید می رفتم سر لوکیشن و تا غروب یا شب کار ادامه داشت و شب ها که به خانه برمی گشتم ، معلم خصوصی می آمد تا درس ها را با او کار کنم و بعد از آن شام می خوردم و مرور درس ها را داشتم و دوباره فردا ساعت 6 صبح باید می رفتم سرکار و این داستان 2سال ادامه داشت ولی هرگز اجازه ندادم که کار به درس خواندنم لطمه بزند.
علی شادمان
دارو برای تاخیر در بلوغ
در سومین تجربه خود در 13 تا 15 سالگی درگیر سریال «سرزمین کهن» بود.
برای اینکه باید دو نقش در این سریال بازی می کرد و چون در دوران بلوغ بود تا مدتی داروهای هورمونی برای تاخیر انداختن بلوغش استفاده می کرد تا سریال تمام شود.
نقش آفرینی او به دلیل عدم پخش ادامه سریال سرزمین کهن دیده نشد.
شهرت با کیمیا
علی شادمان در سال 1394 وقتی 19 ساله بود در نقش کیوان پارسا کنار مهراوه شریفی نیا که رابطه صمیمی هم باهم دارند در سریال «کیمیا» دیده شد.
علی شادمان
علاقه به عکاسی
به عکاسی علاقه زیادی دارم و می توانم بگویم که به شکل حرفه ای این کار را انجام می دهم. البته سوژ ه هایم آزاد است و روی سوژه خاصی در عکاسی تمرکز نکرده ام ولی به صورت کلی به شدت به عکاسی علاقه دارم و آن را دنبال می کنم. از طرف دیگر به نوشتن متن و فیلمنامه نیز علاقه زیادی دارم و این روزها مشغول نگارش یک فیلم نیمه بلند هستم و امیدوارم که تا قبل از پایان سال بتوانم آن را بسازم.
زندگی مستقل
تنها تفاوتم با برخی هم سن و سالان خودم اینست که از 10 سالگی مثل کارمندها شدم و از صبح سرکار رفتم تا غروب به خانه برگشتم و چندین ساله مستقل هستم.
علی شادمان
وضعیت ازدواج و همسر علی شادمان
علی شادمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.
علاقه به شهرت
نمی توانم علاقه ام به شهرت را انکار کنم و اگر کسی چنین بگوید کذب است.
من معتقدم که کسب شهرت کار سختی نیست و شاید حتی با خریدن یک ماشین زیبا هم آدم بتواند مشهور شود ولی ماندگاری این شهرت مهم است و آنجاست که نشان می دهد که آن آدم ، آدم شهرت بوده است یا خیر؟ و آیا ارزش این مقام یا جایگاه را دارد؟ این ماندگاری به چیزهای زیادی برمی گردد که در شغل ما به نوع اخلاق و رفتار ، نوع ادبیات و برخورد با دیگران و مردم ، نوع پوشش و ظاهر ، میزان سواد و شعور آن شخص وابسته است.
علی شادمان
اوقات فراغت
خیلی کتاب می خوانم و فیلم نگاه می کنم. دوستان محدودی دارم و تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی رسد چون در انتخاب دوست خیلی وسواسی هستم و معتقدم که آدم با سه نفر دوست صمیمی باشد بهتر از آن است که با صدنفر دوستی سطحی داشته باشد. خیلی از اوقاتم را با دوستانم می گذرانم و با آنها راجع به کتاب ها و فیلم هایی که می خوانیم و می بینیم ، صحبت می کنم. خیلی اهل بیرون آمدن از خانه نیستم. باشگاهی در کنار خانه ام هست که برای ورزش به آنجا می روم.
بازیگر نبودم ، دکتر می شدم
خْب من در همان مقطعی که به نوعی بازیگری را کنار گذاشته بودم ، خیلی جدی مشغول درس خواندن شدم ، دیپلم تجربی ام را گرفتم و این تصمیم را داشتم که در همین رشته در دانشگاه هم ادامه تحصیل بدهم و وارد رشته پزشکی شوم. شاید اگر دوباره به عرصه بازیگری برنمی گشتم الان در رشته پزشکی مشغول تحصیل بودم؛ چون هم به آن علاقه داشتم و هم از نظر تحصیلی ، توانایی حضور در این رشته را داشتم.
علی شادمان
خوش شانس ترین بازیگر بدشانس!
من به جرات خوش شانس ترین بازیگر بدشانس ایرانم ، چون در آثار خوبی بازی کردم اما بسیاری از آنها به دلایلی دیده نشدند.
«صد سال به این سال ها» همچنان توقیف است ، «زمانی برای دوست داشتن» فقط در جشنواره های مختلف شرکت کرد ، «رویای سینما» اصلا اکران نشد.
از «سرزمین کهن» فقط چند قسمت اولش پخش شد و فعلا معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد و فیلم بی نظیر «اروند»در بدترین شرایط ممکن اکران شد.
لذت بازی در تئاتر
تئاتر یک لذت وصف نشدنی است و فقط کسی که آنرا تجربه کرده می تواند این نکته را درک کند ، سعی می کنم هر سال با یک اثر نمایشی ایده آل روی صحنه بروم.
تلویزیون با پروژهای الف
همیشه بنا را بر این گذاشتم که اگر قرار است در مدیوم تلویزیون کار کنم در پروژه های الف و الف ویژه حاضر شوم و فکر کنم تا به امروز این اتفاق افتاده است.
شکوه مندانه با یاغی
علی شادمان در سال 1401 با بازی در سریال یاغی و در نقش «جاوید» کنار پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی بسیار مورد توجه قرار گرفت.
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick