یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مهاجم اسبق تیم‌ملی فوتبال می‌گوید بازیکن نباید در تعیین و تغییر سرمربی نظر بدهد.
به گزارش ایسنا، خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی در برج میلاد اظهار کرد: فکر می‌کنم همه پیشکسوتانی که در دوره‌های قبلی جام جهانی بازی کرده بودند، به این مراسم آمده‌اند. ما ایرانی‌ها هیچ کدام دستمان به کاپ نرسیده و الان هم فکر نکنم اجازه بدهند دستمان به کاپ برسد!
او درباره انتخاب تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: من کلا روی بحث انتخابات فدراسیون فوتبال و اساسنامه این فدراسیون بحث دارم. فکر می‌کنم نوع انتخابات جذاب و منطقی برای فوتبال نیست. امیدوارم تغییری در اساسنامه داده شود تا انتخابات به نحو بهتری انجام شود.
این پیشکسوت فوتبال ایران درباره احتمال بازگشت کی‌روش به تیم‌ملی بیان کرد: من حامی هیچ‌کس نیستم. من بر اساس نتایج آقای اسکوچیچ صحبت کردم. به شخصه هیچ‌وقت موافق بازگشت کی‌روش نبودم چرا که قبلا امتحانش را پس داده است. آزموده را آزمودن خطاست.
عزیزی ادامه داد: ما دو بار با آقای کی‌روش به جام جهانی رفتیم و حالا هم با اسکوچیچ به این رقابت‌ها صعود کرده‌ایم. چه فرقی می‌کند؟ توقعاتی که از آقای کی‌روش داشتیم در جام ملت‌های آسیا برآورده نشد. این نظر شخصی من است و هرکس نظر خودش را دارد. اگر به این نتیجه رسیدند که آقای کی‌روش را برگردانند، تشخیص خودشان است ولی نظر شخصی من و برداشتم از هشت سال حضور او، این است که ما دو بار به جام جهانی رفتیم ولی نتیجه نگرفتیم. توقع من این بود که با او در جام ملت‌ها نتیجه بگیریم که نگرفتیم.
بازیکن اسبق تیم‌ملی فوتبال در پایان درباره گله از بازیکنان تیم‌ملی به خاطر استوری‌هایی که برای تغییر سرمربی گذاشتند، با وجود این که خود او در دوران فوتبالش، بازیکن پرحاشیه‌ای بود، توضیح داد: مربیان من در تیم‌ ملی هستند. آقایان مایلی کهن، پروین، طالبی، پورحیدری، برانکو و قاسم‌پور هستند و می‌توانید از آن‌ها بپرسید که من فرمان‌بردار بودم یا نه. بحث من این است که عده‌ای در مورد تعیین سرمربی و عوض کردن سرمربی صحبت کردند. من هیچ‌وقت به این موضوع ورود نکرده بودم و به خودم چنین اجازه‌ای نداده بودم چون حوزه کاری من نبود. من الان به عنوان پیشکسوت نظرم را می‌گویم اما آن زمان حتی نظرم را نمی‌گفتم.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick