یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرمربی تیم ملی پدل مردان گفت: هر چند به خاطر مشکل ویزا امکان همراهی تیم در مسابقات قهرمانی جهان مصر را نداشتم، اما با هدایت تیم از طریق واتساپ توانستم تیم را راهی فینال کنم.
امیر عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قبل از اعزام به مسابقات پدل قهرمانی جهان، اسامی ۲۱ نفر(زنان و مردان) را به کمیته برگزاری مسابقات ارسال کردیم که متاسفانه ویزای من به همراه دو بازیکن خانم تیم ملی بانوان داده نشد و از اعزام به این مسابقات بازماندیم، هر چند در این مسابقات حضور نداشتم اما از طریق واتساپ تیم را ارنج و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کردم و با بررسی و آنالیز نقاط ضعف و قوت تیم حریف، آن‌ها را برای مسابقات آماده می‌کردم که خوشبختانه در مرحله مقدماتی قهرمان جهان، تیم ایران با نتیجه ۲ بر یک و با برتری مقابل تیم استرالیا توانست راهی فینال شود و به زحمات من پاسخ مثبت بدهند.
وی در پاسخ به این پرسش که شرایط ایران را در مرحله فینال چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: مصر چون از شرایط میزبانی برخوردار است با استفاده از تماشاگران خود فشار روانی سنگینی را روی بازیکنان حریف خود ایجاد می‌کند و همین مساله سبب برد میزبان می‌شود، برای کاهش این فشارها در طی مدت برگزاری مسابقات سعی کردم به روش‌های مختلف و از طریق واتساپ بازیکنان را از نظر بعد روانی برای بازی‌های حساس آماده کنم تا تحت تاثیر فشار روانی از سوی تماشاگران حریف مقابل خود قرار نگیرند. هر چند تا به امروز عملکرد تیم پسران راضی کننده بود و توانستند با شکست حریفان خود به فینال این رقابت‌ها دست پیدا کنند.
سرمربی تیم ملی پدل اضافه کرد: بازیکنان ما وقتی تیم استرالیا را شکست دادند، بدون شک در مرحله فینال نیز برابر میزبان پیروز میدان خواهند بود به شرط این که از نظر روانی خود را کنترل کنند.
وی در پایان افزود: در پایان این رقابت‌ها چون سهمیه جهانی به تیم قهرمان اختصاص پیدا می‌کند، بازیکنان ما باید بتوانند از نظر روانی تیم را شکست دهند نه فنی تا سهمیه را به خود اختصاص دهند.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick