instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طرفداران در ریمیک The Last of US Part 1 به تصاویری با تم فانتزی برخورده‌اند و برخی حدس می‌زنند که این طرح‌های هنری مربوط به آی‌پی جدید ناتی داگ هستند.
بیش از یک دهه می‌شود که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) آثار بی‌نظیری را در اختیار گیمرها قرار داده و برای کدام از آن‌ها، نظرات منتقدین را به خود جلب کرده است. انتظار می‌رود این رویه حفظ شود و با هر آی‌پی جدید، انتظارات از این استودیو بیشتر هم می‌شود.
عنوان The Last of Us Part 1 در هفتۀ گذشته برای پلی استیشن 5 عرضه شد و به نظر می‌رسد که تصاویری درون آن وجود دارد که کنکجاوی طرفداران را برانگیخته و برخی از آن‌ها را متقاعد کرده است این طرح‌های هنری مربوط به آی‌پی بعدی ناتی داگ هستند.
تصاویر مذکور را در ادامه مشاهده می‌کنید:
نکتۀ قابل توجه این است که ناتی داگ پیش از این نیز به این شیوه به بازی‌های آیندۀ خود اشاره کرده است. به عنوان مثال، بازی Uncharted 3: Drake’s Deception شامل پوستری از The Last of Us می‌شد. از سوی دیگر، مدتی پیش در میان طرح‌های هنری انجام شده توسط یکی از طراحان ناتی داگ در Artstation، شاهد چندین طرح مفهومی فانتزی با تم قرون‌وسطی بودیم.
نیل دراکمن (Neil Druckman)، رئیس استودیوی ناتی داگ و کارگردان The Last of Us، پیش از این اعلام کرده بود که روی یک پروژۀ جالب کار می‌کند، در حالی که بقیۀ اعضای تیم در حال توسعۀ یک اثر آنلاین در جهان The Last of Us هستند. همچنین، طبق بیانیه‌ای قدیمی، قالب کلی داستان The Last of Us Part 3 انجام شده است و احتمالاً در آینده شاهد این بازی نیز باشیم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
پیش بسوی دنیاهای جدید
این جور طرح ها به احتمال خیلی زیاد به بازی بعدی ناتی داگ اشاره دارند
به طور مثال توی بازی آنچارتد سه توی همون مرحله اول یه روزنامه هستش که میگه دانشمندان درگیر یک ویروس جدید هستن که نتونستن واکسن برای آن کشف کنن که خوب بعدا مشخص شد که اون ایسترگ به بازی لست مربوط بود
یه یه مثال دیگه میشه به بازی آنچارتد چهار اشاره کرد که توی یکی از. مراحل در زیر آب شما یه آدم مرده شبیه به زامبی می‌بینید که خوب توی همون سال هم ناتی داگ اومد لست دو رو معرفی کرد
احتمال اینکه این تصاویر هنری هم به آیپی های جدید ناتی داگ ربط. داشته باشم بعید نیست
فقط امیدوارم ناتی داگ یه فکری به حال لیک هایی که از استودیویش میشه بکنه چون دیگه خیلی اوضاع خرابه
ناتی داگ‌واقع گرا بازی فانتزی قرون وسطایی بسازه؟
اگه اره که از الان دارم براش لحظه شماری می کنم
هر چه از ناتی داگ رسد نیکوست
به احتمال زیاد به بازی های بعدی اشاره می‌کنه چون خیلی مبهم و گنگ هستن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick