instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در هفتۀ گذشته بازی موبایلی جدیدی را عرضه کرده است که در حقیقت قرار بود اسپین‌آفی برای سری محبوب Far Cry باشد.
طبق گزارش‌ منتشر شده از سوی وبسایت Mobilegamer.biz، بازی Wild Arena Survivors که به تازگی روی فروشگاه‌ گوگل و iOS منتشر شده، در حقیقت یک پروژۀ اسپین‌آف برای سری Far Cry بوده است. این عنوان بتل رویال که از 40 بازیکن به طور همزمان پشتیبانی می‌کند، توسط یوبیسافت پاریس (Ubisfot Paris) پروسۀ توسعۀ خود را طی کرد.
در این عنوان، پلیرها در یک جزیرۀ زیبا قرار می‌گیرند و باید در مقابل حملات حیوانات وحشی جان سالم به در ببرند.
وبسایت یاد شده ادعا می‌کند که دلیل اصلی انتشار بازی فارغ از نام Far Cry، این است که ناشر می‌خواهد موفقیت چنین آثاری را با یک نام جدید آزمایش کند و ببیند که آیا می‌توانند به خودی خود موفق ظاهر شوند یا خیر. این بازی در ابتدا برای مناطقی محدود عرضه شد، اما حالا انتشاری جهانی دارد و گویا دلیل اصلی عدم موفقیت در لانچ اولیه بوده است. یوبیسافت قصد دارد بخشی از هزینه‌های ساخت را جبران کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سرعت عمل توی خبر رسانی بین تمام سایت های ایرانی گیمینگ “سایت گیمفا” هست که حرف اولو میزنه. عجیب این خبرو دیر کار کردین
خیلی خبر جالب و قابل توجهیه. خیلی از طرفداران قدیمی سری اسسین اعتقاد داشتند یوبی باید سه گانه آخری رو با پیشوندی به جز Assassin’s Creed عرضه میکرد که متاسفانه الان این کار رو کردند و جواب نگرفتند!
پس اگر یوبی قرار باشه با همین فرمون بره جلو سال ها بعد بازی هایی رو از فرنچایزهای مختلفش عرضه می کنه ولی چون فقط با تکیه به اعتبار آی پی های قدیمیه که بازی هاش میفروشن هیچ وقت به عنوان یک فرنچایز مستقل و نو عرضه نخواهند شد.
یعنی کل موبایل گیمینگ به همین بتل رویال برای ناشرها ختم میشه چهارتا بازی داستانی بسازید یکم موبایل گیمینگ هم از لحاظ کیفیتی قدرت بگیره.
داپش از خاب بیدار شو الان کلی گیم داستانی خفن واسه موبایل اومد یکیش تاور اف فنتزی بود که خیلی جالب بود یکیشم همین گنشین ایمپکت که محتوای داستانی جدیدش اومد و کلی گیم دیگه
در واقع میشه گفت همون shanath arena بازی Far Cry 4 هست.اتفاقا جالب هم بود.
فیلتره؟😑
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick