یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
قرار بود در رقابت‌های شطرنج سینکفیلد، فیروزجا به مصاف کارلسن برود که با انصراف قهرمان شطرنج جهان از مسابقات، این مهم اتفاق نیفتاد.
به گزارش ایسنا، علیرضا فیروزجا که در سوپرتورنمنت سینکفیلد شرکت کرده است، قرار بود در دور پنجم این مسابقات به مصاف مگنوس کارلسن قهرمان شطرنج جهان برود. پس از انصراف عجیب قهرمان شطرنج جهان از این مسابقات، فیروزجا در دور پنجم بازی نداشت و استراحت کرد.
در دور پنجم این رقابت‌ها چهار بازی برگزار شد که در هر چهار بازی شطرنج‌بازان به تساوی دست یافتند. در یکی از مهم‌ترین مسابقات برگزار شده در این دور، کاروآنا مقابل ممدیاروف متوقف شد.
بسیاری از علاقمندان شطرنج در انتظار برگزاری بازی فیروزجا و کارلسن بودند. این دو شطرنج باز در دو سال گذشته با یکدیگر بر سر تخت و تاج پادشاهی شطرنج جهان در رقابتند و قطعا بازی کارلسن و فیروزجا می‌توانست جذابت‌های خاص خود را داشته باشد.
به گزارش ایسنا، در مسابقات سینکفیلد ۱۰ شطرنج‌باز برتر جهان حضور داشتند. مگنوس کارلسن قهرمان شطرنج جهان در دور چهارم این مسابقات به طور عجیبی از ادامه بازی‌ها انصراف داد. گفته می‌شود او به دلیل تقلب نیمن و شکست مقابل این شطرنج باز این مسابقات را ترک کرده است. این رقابت‌ها در باشگاه سنت لوییس از ۲ تا ۱۱سپتامبر (۱۱ تا ۲۰ شهریور) برگزار می‌شود. این پنجمین و آخرین دیدار از رقابت‌های تور شطرنج ۱.۴ میلیون دلاری است.
مجموع جوایز این رقابت‌ها ۳۵۰ هزار دلار تخمین زده شده است که نفر اول می‌تواند ۱۰۰ هزار دلار را برنده شود. هم‌چنین نفر دوم می‌تواند ۶۵ هزار دلار را کسب کند. باتوجه به کنار کشیدن قهرمان شطرنج جهان، فیروزجا یکی از مدعیان قهرمانی این مسابقات به شمار می‌آید.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick