یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
غیبت داور سرشناس در هفته ششم لیگ‌برتر/ فغانی: خیلی کار دارد VAR به ایران بیاید
داور بین المللی فوتبال کشورمان به دلیل بازگشت به استرالیا در هفته ششم لیگ برتر قضاوت نمی کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا فغانی درمورد دلیل حضورش در ساختمان فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: در این دو هفته ای که در ایران بودم، فرصتی شد امروز چند دقیقه ای در خدمت دوستانمان در کمیته و دپارتمان داوری باشم. 
وی درمورد اینکه آیا قرار است در هفته ششم نیز در لیگ برتر، قضاوت کند، توضیح داد: خیر باید به ایران بازگردم زیرا کلاس های پیش فصل ما به زودی در استرالیا شروع می شود و باید آنجا حضور داشته باشم. 
داور بین المللی فوتبال کشورمان درخصوص اینکه آیا داوران ایرانی مستحق این همه اعتراض هستند، گفت: معمولا در هفته های ابتدایی لیگ به این دلیل که تیم‌ها دنبال کسب امتیاز هستند، اعتراض هم وجود دارد. داوران هم مانند تیم‌ها جوان شده اند و باید تحمل تیم ها به ویژه نسبت به داوران جوان بیشتر شود تا آنها بتوانند با تمرکز و آرامش بهتری کارشان را ادامه بدهند. 
فغانی درباره اینکه تیم ملی در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در آستانه تغییر و تحول قرار دارد، توضیح داد: امیدوارم ثبات مدیریتی بیشتر از قبل حاکم شود و تیم ملی با آرامش پا به مسابقات بگذارد و برای اولین بار به دور دوم جام جهانی صعود کند. 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا عزم جدی برای ورود VAR به ایران وجود دارد، گفت: نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم و مسئولان باید صحبت کنند ولی خیلی موانع جلوی راه هست و خیلی آدم‌ها باید کمک کنند تا این سیستم در داخل کشورمان فعال شود اما امیدوارم این اتفاق هر چه سریع تر بیفتد. 
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick