یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
با انتخاب مهدی تاج به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال برخی از طرفداری پرسیدند چرا از او مانند عزیزی خادم و ماجدی انتقاد نمی کنید؟ پاسخ طرفداری این است که در صورت عملکرد بد، فدراسیون مهدی تاج هم مورد انتقاد قرار می گیرد، همانطور که در روزهای آغازین فدراسیون عزیزی خادم و دوران سرپرستی میرشاد ماجدی انتقادی نداشتیم و انتقادها بعد از رصد عملکردشان آغاز شد
اختصاصی طرفداری / مهدی تاج تا پایان دوره جاری فدراسیون فوتبال به عنوان ریاست این فدراسیون انتخاب شد. انتخابی که نظرات مثبت و منفی بسیاری از سوی اهالی فوتبال، جامعه و مسئولان ورزشی و غیرورزشی کشور در پی داشت.
در تاریخ 29 مهر 1400 طرفداری یادداشتی با عنوان طرفداری، طرفدار هیچ فدراسیونی نبوده و نیست، حتی شما! / حافظه تاریخی منتشر کرد. هدف از انتشار یادداشت پاسخ به تلاش های برخی مسئولان فدراسیون شهاب عزیزی خادم در انحراف افکار عمومی بود. افرادی که سعی داشتند طرفداری را منتسب به گروهی در فوتبال کنند. در این یادداشت تنها تعدادی از مطالب انتقادی نسبت به فدراسیون دوره قبل مهدی تاج و عملکرد او را بازنشر دادیم. طرفداری رسانه ای بود که جامعه را از محکومیت ایران در پرونده مارک ویلموتس مطلع کرد. پیش از انتشار این محکومیت و پس از آنها رسانه طرفداری بارها مطالب منتقدانه و افشاگرانه منتشر کرد و صراحتا می گوییم اگر مهدی تاج در دوره فعلی ریاستش عملکرد بدی داشته باشد باز هم مطالب منتقدانه طرفداری را خواهید دید.
اما فلش بکی بزنیم به دوران فدراسیون شهاب عزیزی خادم و سرپرستی میرشاد ماجدی…
رسانه طرفداری همان روزهای اول ریاست شهاب عزیزی خادم از برخی تصمیم های او حمایت کرد. یک نمونه زمانی بود که شهاب عزیزی خادم گفت درهای فدراسیون فوتبال به روی خانواده فوتبال باز است و استارت همکاری با مهدی مهدوی کیا را زد، آن هم در حالی که مهدوی کیا نایب رییس رقیب او یعنی علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال بود. طرفداری از این تصمیم عزیزی خادم حمایت کرد.
حتی زمانی که شهاب عزیزی خادم بابت مطالب افشاگرانه و منتقدانه از طرفداری شکایت کرده بود و مسئولان رسانه را به دادگاه کشاند، وقتی تصمیم درستی در قبال فوتبال و فوتسال بانوان گرفت بی توجه به شکایت خارج از انصاف او، از تصمیمش حمایت و از شهاب عزیزی خادم تقدیر کردیم.
انتقاد طرفداری از روز اول فدراسیون شهاب عزیزی خادم شروع نشد، زمانی شروع شد که دیدیم حرف و عملش در بسیاری موارد متفاوت است. زمانی شروع شد که افراد بی تجربه و نالایق در فدراسیونش پست کردند. زمانی شروع شد که پای رفقای عزیزی خادم به تیم ملی کشورمان باز شد. زمانی شروع شد که قراردادهای تجاری فدراسیون به شرکای شهاب عزیزی خادم داده شد و …
وقتی هیات رییسه فدراسیون فوتبال حکم به برکناری شهاب عزیزی خادم داد و ابتدا نام مهرداد سراجی و بعد نام میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال مطرح شد، از این تصمیم هیات رییسه حمایت کرد. طرفداری آن روز نوشت که هیات رییسه فدراسیون گامی بزرگ برای فوتبال برداشته و این تصمیم تاریخی درخور ستایش است. همچنین از اینکه یکی از اعضای خانواده فوتبال سرپرستی فدراسیون را بر عهده دارد خوشحال بود.
از روزی که علی کریمی برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال کاندید شد، طرفداری با افتخار از او حمایت کرد چرا که کماکان معتقدیم فوتبال به دست اهالی شایسته و پاک خانواده فوتبال اداره شود.
انتقادها از دوران سرپرستی میرشاد ماجدی هم از زمانی شروع شد که عملکرد بدش را دیدیم. صراحتا می گوییم حتی دوران سرپرستی میرشاد ماجدی در فوتبال ما اتفاقاتی بدتر از دوران ریاست شهاب عزیزی خادم رخ داد.
نگاه رسانه طرفداری به فدراسیون مهدی تاج همان نگاهی است که در روز اول فدراسیون عزیزی خادم و سرپرستی میرشاد ماجدی داشتیم. طرفداری یک رسانه منتقد و مستقل بوده و خواهد بود. طرفداری منافع دارد اما منفعتش در رونق فوتبال و جذب مخاطب بیشتر برای رسانه است. این تنها منفعتی است که رسانه طرفداری در نظر دارد. همین مساله باعث می شود نگاه ما همیشه فوتبالی و ورزشی باشد، نه نگاه حزبی، نه نگاه باندبازی و تیم کشی و نه نگاه وابستگی به ارگان یا سازمانی.
امروز که نمی توانیم بابت عملکرد فدراسیون گذشته مهدی تاج او را دوباره مورد انتقاد قرار بدهیم. انتقادات نسبت به عملکرد گذشته او همان زمان مطرح شد. اگر دادگاهی باید برگزار می شد، اگر نهادی باید به اتفاقات فدراسیون گذشته مهدی تاج رسیدگی می کرد، تا این زمان باید انجام می شد. این موارد دیگر در حوزه کاری طرفداری نیست!
اما درخصوص انتخابات فدراسیون فوتبال، انتخابات ایده آلی برگزار نشد. طبق اساسنامه ای که به آن ایرادات بسیاری وارد است انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد و مهدی تاج با انتخاب اعضای مجمع به عنوان رییس فدراسیون معرفی شد.
مشخص بود عزیزالله محمدی در این انتخابات رای نمی آورد. گزینه فوتبالی و محبوب که در انتخابات حاضر نبود. آیا این انتخابات مثلا بین علی دایی، میرشاد ماجدی و مهدی تاج برگزار شد؟ خیر!
میرشاد ماجدی اگر قرار بود کاری برای فوتبال کشور انجام دهد و رییس خوبی باشد، در همین دوره سرپرستی آن را نشان می داد تا برای ریاست خودش تبلیغ و رزومه شود. بی قانونی ها و تصمیمات اشتباه فدراسیون میرشاد ماجدی تا جایی ادامه داشت که ساعاتی مانده به انتخابات دبیر کل او اعلام کرد مجمع لغو است و خبری از انتخابات نیست! همین موضوع عاملی دیگر بر ریزش رای هایش شد و اکثریت اعضای مجمع فهمیدند او لایق ریاست فدراسیون فوتبال نیست. حالا چطور می شد با چنین عملکرد و رزومه ای، سرپرست را تبدیل به رییس منتخب مجمع کرد؟
مهدی تاج در این روزها چند تصمیم درست گرفته است. شنیده می شود در تلاش است تا حق پخش تلویزیونی به باشگاه ها برسد. همچنین طرفداری به عنوان یکی از جدی ترین منتقدان دراگان اسکوچیچ، برکناری این مربی را نیز تصمیم درستی می داند چرا که هم بازیکنان نمی توانستند دیگر با او کار کنند و هم نفوذ دلال ها در تیم ملی شاید بتوان گفت به بیشترین حد در تاریخ فوتبال ما رسیده بود.
امیدواریم این تصمیم ها مثل روزهای آغازین فدراسیون عزیزی خادم نباشد و اتفاقات خوبی برای فوتبال رخ دهد. اگر عملکرد فدراسیون مهدی تاج در راستای منافع فوتبال ایران باشد طرفداری حمایت می کند و اگر این تصمیم ها به فوتبال ضربه بزند، شک نکنید موتور انتقاد رسانه طرفداری با بیشترین قدرت کارش را ادامه خواهد داد…
برای طرفداری فرقی‌ نمی کند چه کسی رییس فدراسیون فوتبال باشد، طرفداری همیشه منتقد باقی می ماند اما فراموش نکنید ما منتقد عملکرد آدم ها هستیم نه منتقد شخصیت آنها…
اخبار داغ 
دم شما گرم فقط حمایت از تیم ملی
داداش یارو اصلا صلاحیت لازم برای گرفتن هیچ پستی رو تو این مملکت نداره
اونوقت نوشتی منتقد عملکرد هستیم ، نه گذشته ؟
چجوری بگم بهت
اصلا آوردن کلمه ی تاج کنار کلمه ی ریاست فدراسیون اشتباهه 😂
این کامنت تکراری که یعنی گذشته مهم نیست؟ مصداق بارز سفسطه هست
کسی نگفته گذشته مهم نیست، نوشتیم اتفاقات گذشته رو همون زمان، هم نقد کردیم هم درخصوص اتفاقاتی که افتاد افشاگری کردیم.
الان دوباره اون نقدارو بازنشر کنیم؟
حج اصغر خیلی با تاج میانه ای نداره ولی با ساکت رفیق صمیمی هست خودش میگه به خاطر رفتارهای تاج راهش با وی جدا کرده ولی نظر خودم این هست ما تا در شرایط یک مدیر نباشیم شاید نتوانیم به درستی وی را قضاوت کنیم چه بسا خودمان ضعیف تر وی رفتار کنیم به کرات می بینم مشتریانی که مغازه ما میان شروع به بد و بیراه گفتن به مدیران می کنند و از بی عدالتی اونها به من شکوه می کنند تا کمی سر و ته قضیه را بررسی می کنم و از این و اون راجع به این اشخاص می پرسم می بینم ای دل غافل!!! طرف که تا یک ساعت پیش ده تا فحش به مسئولان می داد و می گفت بی عدالت هستند فرزند خودش به ازدواج افراد ناصالح محله اعم از ساقی شیره کش هروئین فروش حسود لجوج تنبل مال مردم خور در آوردند و در مغازه ما ژست چگوارا می گیرند !!!! این کامنت صرفا یک کامنت کلی بود کاری هم به مواضع سایت طرفداری نداره موضع فکری من هست راجع به کامنتهایی که می خونم
آره دیگه همونطور که مربی خونه به خونه بودن اسکوچیچ هم مثل فساد پرونده ویلموتس، مال گذشته است و براتون مهم نبود!!!
هعی…
همونطور که گذشته ی اسکوچیچ مهم نبود …!!
درود
به نظرم زمان بهترین قاضی برای این مسئله هست و مطمئنم اگه تخلفی صورت بگیره طرفداری ساکت نمیمونه
از خود کیروش هم همون چند سال قبل که بود انتقاد شد همین خود اقای خدایی من یادمه اینجا در موردش مطلب انتقادی نوشت و همین بنده حقیر اون موقع در مورد اشتباهات کیروش و فدراسیون مطالبی رو نوشتیم
الان بیان انتقادای گذشته رو دوباره بازگو کنند؟ باید ببینیم عملکرد تاج در این فدراسیون به چه شکله
دهن اسکو رو بخاطر نداشتن سابقه جریدن بعد همچین تیتر هایی هم میزنن
ی خورده از اخلاقا و حرکات و عملکردای کیروشم بگین منتقد عزیز
بعله طرفداری از همه انتقاد میکند به جز کیروش!!!
این فرد هرجای کُره ی خاکی که بود از کشورش متواری می‌شد و تحت تعقیب اینترپل قرار می‌گرفت!
حداقل اسناد رو کنید و تبرعه‌اش کنید اگر اعتقاد دارید تقصیر کار نیست خب دیگه گندش دراومده که طرف چیکار کرده.
بذارید یه مثال بزنم
فرض کنید مثلاً فردا روزی خاوری برگرده به ایران و رئیس بانک مرکزی بشه و دولت هم بگه ما به گذشته اش کاری نداریم و رسانه هام سکوت کنن!
البته چیز عجیبی نیست.
این کشور سرزمین عجایبیست برای خودش.
به قول شاعر خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج.
عملکردش هرچی باشه از اون ماجدی و خادم بهتره . به نظرم سر پرونده ویلموتس سلطانی فر بیشتر مقصر بود ولی تاج هم بی تقصیر نبود
دارید از تاج یه شخصیت جدید می سازید فارغ از گذشته اش، این یعنی گذشته ها گذشته و شتر دیدی ندیدی و با این حربه تطهیرش می کنید
منتقد عملکرد هستید؟ آقای تاج که شخصیت تازه کاری مثل عزیزی خادم و ماجدی نیست که فعلا بذارید گند بزنه بعدش تازه شروع کنید به انتقاد. عملکرد آقای تاج رو چرا نباید نقدش کنید؟ اگر الان جامعه طرفداری تیم ملی دو دسته شده بزرگترین مقصرش همین آقای تاجه. اون زمان که میشد گوش کی روش رو بکشه، نکشید که الان به این وضع بیوفتیم. عملکرد تاج مشخصه و اگر میخواید چشم پوشی کنید، بکنید ولی حداقل به شعور مخاطباتون احترام بذارید.
بچه ها ساعت چنده
در مورد اسکوچیچ که فقط به ابدارچی و گذشته ش گیر نمیدادید…
درود بر رسانه مستقل و فهیم طرفداری که همیشه صلاح فوتبال مملکت را خواسته و می خواهد !
درود بر رسانه مستقل طرفداری که کاری با گذشته شخص ندارد و بر موج انتقادات نا عادلانه و مخرب سوار نشده است !
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick