instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت کپکام (Capcom) فهرست عناوین خود در رویداد TGS 2022 را اعلام کرد. بر این اساس، عناوین Street Fighter 6، Resident Evil، Exoprimal، Monster Hunter و Mega Man در این رویداد حضور خواهند داشت.
این شرکت ژاپنی اعلام کرده است که در TGS 2022، دو نمایش جداگانه را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. نمایش اول عناوین کپکام در رویداد مذکور، در تاریخ 15سپتامبر (24 شهریور) و از ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.
بخشی از برنامه‌ی کپکام در رویداد TGS 2022، شامل نمایش جدید از بازی Street Fighter 6، اطلاعات تازه از Resident Evil Village Gold Edition و ارائه‌ی جزئیاتی از آپدیت دوم رایگان عنوان Monster Hunter Rise: Sunbreak خواهد بود. همچنین قرار است اطلاعاتی از شخصیت‌ها و موارد دیگر بازی Exoprimal و جزئیات تازه‌ای از Mega Man Battle Network Legacy Collection ارائه شود.
دومین نمایش کپکام در TGS 2022، به طور کامل به بازی Street Fighter 6 اختصاص خواهد داشت و در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) از ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار می‌شود.
مراسم امسال TGS برای اولین بار در سه سال گذشته به صورت یک رویداد فیزیکی عمومی خواهد بود. رویداد سال جاری از 15 الی 18 سپتامبر در شهر چیبای کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
من باش که فکر می کردم بالاخره چیزی از دراگون دگما و ریمیک resident evil 4 نشون میدن
دلمون به رزیدنت ۴ ریمیک خوش بود 🙁
اون ۶ نفر که دیس دادن احتمالا منتظرن کپکام GTA VIرو معرفی کننxd.
وگرنه هرچی ip که خودش داره به جزdmc رو دارن نشون میدن.
ببخشید بابت اسپم مگه قرار نبود ساعت ۰۰:۳۰ امشب مراسم بازی‌های Disney & Marvel پخش بشه پس چی شد ؟
فردا صبح ساعت 00:30
دیگه فک کنم قطعیه که نمایش مفصل RE4 میره برای رویداد سونی. قبلا هم گفتم که تاریخ های لورفته در رابطه با رویدادهای سونی خیلی به ندرت واقعیه که طبق انتظار درست از آب در اومد.
حالا ی شایعه اومده که رویداد سونی هفته آینده اس که منطقی هم هست. این هفته هم مارول و هم یوبی رویداد دارن و خیلی شلوغ میشد. گذشته از اون، بعد اون هفته رویداد توکیو گیم شو رو داریم و بعید میدونم بخواد در اون بازه رویدادی برگزار کنه. شاید هم کلا رویدادی برگزار نکنه که از سونی بعید نیست.
ایول 4 ریمیک نباشه بدرد نمیخوره
ما همه منتظر ریمیک ایول چهار هستیم
لا اله لا اله لا الله الله
من یه نظر می‌دم درسته اینجا جاش نیست ولی خب باید گفته بشه الان این جعبه فن ها خوبه رزیدنت اویلی که بیست سال توی جعبه عرضه شده سونی انحصاریش بکنه ؟ همین حس رو نسبت به کالاف داریم ،شما وردارید این هفتاد میلیارد دلار رو برید تمام تیر قهرمان هارو از نو بسازید کپتان آمریکا ‌‌انت من بلک ویدو ما اگه چیزی گفتیم چیزی که مولتی بوده نباید انحصاری بشه چه سونی چه جعبه
جعبه فن بودن بهتره از ایستگاه فن بودن! در ضمن به حول و قوه الهی کالاف انحصاری خواهد شد سونی هم هیچ غلطی نمیتواند بکند
ینی یه گیمپلی RE4 Remake مون نشه؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick