یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
رییس شبکه جهانی ژئوپارک‌های یونسکو ژئوپارک قشم را بهترین نمونه مشارکت جامعه محلی و بانوان در فرآیند دستیابی به توسعه پایدار برشمرد.
پروفسور زوروس در آیین افتتاحیه هفتمین کنفرانس ژئوپارک های منطقه آسیا و اقیانوسیه به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی مراسم گفت: ژئوپارک قشم به عنوان تنها ژئوپارک غرب آسیا و خاورمیانه می‌تواند الگوی مناسبی برای ایجاد و توسعه ژئوپارک در سایر کشورها باشد.
مدیر ژئوپارک جهانی قشم نیز در این‌باره گفت: رییس شبکه جهانی ژئوپارک‌ها در این مراسم به بررسی عملکرد ژئوپارک‌های جهان در چندسال گذشته پرداخت و در سرفصل‌های مختلف ماموریت‌ها و معیارهای این مجموعه‌ها را بررسی کردند.
علیرضا امری کاظمی ادامه داد: در یکی از سرفصل‌ها که مربوط به مشارکت جامعه محلی و بانوان در توسعه اقتصادی و اجتماعی می‌باشد، قشم به عنوان بهترین نمونه یاد شد و از فعالیت‌های انجام شده این حوزه تقدیر به عمل آمد.
وی یادآورشد: معرفی حضور فعال بانوان قشم در ارتقای وضعیت اقتصادی جامعه محلی و فعالیت‌های مربوط به ژئوپارک در بین 177 ژئوپارک جهان از 46 کشور به عنوان بهترین نمونه موجب افتخار قشم و کشور عزیزمان است و نشان از توانمندی بانوان این سرزمین دارد.
به گفته امری‌کاظمی، در این مراسم که در ژئوپارک ساتون تایلند برگزار شد، بیش از 550 شرکت‎کننده به صورت حضوری و آنلاین از سراسر آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند و  پروفسور زوروس رییس شبکه جهانی ژئوپارک ها و آقای کریستف واندنبرگ رییس برنامه بین‌المللی علوم زمین و ژئوپارک های یونسکو سخنران کلیدی بودند.
 
 روابط‌عمومی و امر بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick