instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی Disney Speedstorm با حضور شخصیت‌هایی چون کاپیتان جک اسپارو و میکی ماوس برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه است.
شما هرگز نمی‌توانید شاهد انتشار تعداد زیادی از بازی‌‌های کارتی خوب باشید، اما خوشبختانه طرفداران این ژانر در چند وقت اخیر حسابی راضی شده‌اند. به نظر می‌رسد که بازی‌های جذاب دیگری نیز در راه است؛ به عنوان مثال، در رویداد دیزنی و مارول، دیزنی و استودیو گیم‌لافت (Gameloft) از بازی Disney Speedstorm رونمایی کردند، یک عنوان کارتی و مسابقه‌ای جدید که با حضور شخصیت‌های دیزنی و پیکسار ساخته می‌شود.
بازی Disney Speedstorm دارای تعدادی شخصیت دوست داشتنی از جمله کاپیتان جک اسپارو، مولان، میکی ماوس، سالی و غیره خواهد بود و جهان‌های شناخته شده دیزنی و پیکسار نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. می‌توانید انتظار مسابقه‌های آرکید با سرعت بالا، تقویت نیترو، مکانیک دریفت، طراحی‌ها و محیط‌های پویا را از بازی داشته باشید.
البته، این عنوان یک بازی مسابقه‌ای کارتی است، شما می‌توانید از آیتم‌ها و سلاح‌های مختلف در برابر سایر مسابقه‌دهندگان به نفع خود استفاده کنید. در همین حال، این بازی ویژگی‌های قابل شخصی‌سازی، محتوای چندنفره و آنلاین و به‌روزرسانی‌های فصلی را ارائه خواهد کرد که به طور منظم شخصیت‌ها، محیط‌ها، گزینه‌های تزئینی، کلکسیون‌ها و موارد جدید دیگری را به بازی اضافه می‌کنند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده کنید.
بازی Disney Speedstorm برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در حال توسعه است. طبق وب سایت بازی، این بازی رایگان خواهد بود و شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود. تاریخ انتشار آن هنوز اعلام نشده است اما Steam به ما می‌گوید که در سال 2022 شاهد انتشار بازی خواهیم بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
وارنر هم میتونه بازی رایگانی مثل مولتی ورس خودش اما این بار در سبک ریسینگ خلق کنه
چرا گیم پلی جدید اویل وست رو نمیزارید ؟؟؟!!!
دیروز گذاشتن داش
قشنگ بود ،
خیلی خوبه ولی چرا نباید برای رقابت با دو بازی ماریو کارت و سوپراسمش بروس که در زیرسبک خودشون رقیب مستقیم و بزرگی ندارند بازی غیررایگان مهمی تولید باشه
این دو بازی کلی رقیب داشتند اما خب اکثرا رایگان بودند متاسفانه که طبیعتا نباید از بازی رایگان توقع یک شاهکار 60 دلاری رو داشت
امیدوارم برای این دو تا حتما یک رقیب خارق العاده درست کنند
اگر هم بخوایم از سایر موارد مشابه نام ببریم میتونیم به بازی های اسپلاتون و پیکمین و … اشاره کنیم که در نوع خودشون بازی مشابهی ندارند
خوش بخت ترین گیمره دنیا منم . احمقانه ترین کنسول دنیا (وان فت . کارکرده ) رو خریدم . همینجوری مثل گاو داره واسش بازی میاد . منم مثل اسب دارم دانلود میکنم و بازی میکنم بدون هیچ هزینه ای مثل خر کیف میکنم . آهنگ داریم در این زمینه که میگه :
I’m no millionaire
But I’m not the type to care
Cause I’ve got a console full of games
It’s my universe
Even with an empty purse
Cause I’ve got a console full of games
آنلاینش فک کنم باحال میشه
گیمش رایگانه
پس امیدی نیست
این هم مثل مولتی ورسوس و راکت لیگ احتمال بالا فیلتر میشه😐💔
با ۱۰۰ تا DNS هم بالا نمیاره…
هعپ
جای امبر هرد خالیه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick