یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در شب گذشته در حین اجرای مراسم دیزنی و مارول تریلری از بازی جدیدی به نام Marvel Snap به واسطه Nuverse و توسعه‌دهندگان استودیو Second Dinner به نمایش درآمد. با توجه به گفته توسعه‌دهندگان این عنوان در حال حاضر به صورت نسخه آزمایشی (بتا) برای پلتفرم‌های موبایل و کامپیوتر به صورت محدود در دسترس قرار دارد. نسخه اصلی بازی رایگان کارتی Marvel Snap در تاریخ 8 اکتبر 2022 (16 مهر 1401) برای پلتفرم‌های پی سی و موبایل منتشر خواهد شد.
به گزارش پارسی گیم، توسعه‌دهندگان استودیو Second Dinner به فرمول اصلی مورد نظر توسط بازی سابق خود به نام Hearthstone دست یافته‌اند و حال دست به ساخت بازی جدیدی به نام Marvel Snap زده‌اند که براساس گزارشات مختلف نشان می‌دهد این عنوان تمرکز اصلی خود را روی ارائه تجربه‌ای هیجان‌انگیز از یک بازی کارتی به گیمرها گذاشته است.
در بازی Marvel Snap بیش از 150 کارت وجود دارد که شامل تصاویر ابرقهرمانان کمیک بوکی مارول و 80 مکان مختلف برای اجرای گیم پلی بازی وجود دارد. همچنین برای تجربه بهتر کاربران افکت‌های منحصر به فرد و چالش‌برانگیزی در بازی قرار داده شده تا بازیکنان یک منطقه را برای چند بار تجربه نکنند یا این که با افکت‌های خاص می‌توانند حریف خود را به چالش‌های بیش‌تری دعوت کنند.
بازی Marvel Snap موبایل
براساس گفته‌های بن برود، کارگردان اسبق بازی کارتی Hearthstone و همچنین توسعه‌دهنده ارشد استودیو Second Dinner بدین شرح است که: ما سال‌ها وقت گذاشتیم تا مطمئن شویم عنوان مارول اسنپ از آن دست بازی‌هایی شود که همه افراد، چه گیمر و چه غیر گیمر، برای تجربه کردن آن صبر و حوصله نداشته باشند. اگر عاشق بازی‌های استراتژیک و سریع هستید و به هیجان انجام یک حرکت قدرتی برای متوقف کردن حریف خود در آخرین ثانیه برای پیروزی در بازی بزرگ علاقه دارید، قطعا Marvel Snap را دوست خواهید داشت.
طرفداران مانند گذشته امیدوارند که استودیو Second Dinner از اشتباه گذشته خود از اجرایی کردن طرح درآمدزایی برای بازی Hearthstone درس گرفته باشند و به هیچ عنوان فکر اجرایی کردن این طرح در بازی جدید خود یعنی مارول اسنپ نباشند. با این حال با اعلام شدن تاریخ دقیق این بازی (8 اکتبر)، بازیکنانی که علاقه به تجربه عنوان مارول اسنپ دارند می‌توانند در وبسایت marvelsnap.com اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.
منبع: gamespot
نوشته بازی Marvel Snap برای موبایل و کامپیوتر معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.
source
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick