یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مرحله سوم حراج خودرو در بورس کالا روز سه‌شنبه، ۲۲ شهریورماه آغاز می‌شود. طبق گزارش‌های مختلف، ۲۰۰ دستگاه شاهین در بورس کالا با قیمت پایه ۳۰۴ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد که حدود ۵۰ میلیون تومان کمتر از قیمت واقعی این محصول در بازار آزاد است.
در حال حاضر (۱۹ شهریورماه ۱۴۰۱) خودروی شاهین در نمایندگی‌ها با قیمت ۳۴۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و در بازار آزاد با قیمت ۳۵۸ میلیون تومان معامله می‌شود. بنابراین عرضه شاهین در بورس کالا بهترین فرصت برای متقاضیان این خودرو به حساب می‌آید.
بورس کالا یک بستر رقابتی با شرایط مساوی است که قیمت واقعی محصولات را کشف می‌کند. در این بستر، خریداران بر سر قیمت با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت بالاترین بهای پیشنهادی، برنده کالا می‌شود.
فروش خودروی شاهین در بورس کالا روز سه‌شنبه آغاز شده و برندگان حراج می‌توانند ماشین خود را حدود یک ماه بعد، حوالی ۲۳ مهرماه ۱۴۰۱ از نمایندگی منتخب تحویل بگیرند. بنابراین در هنگام انتخاب نمایندگی بهتر است نزدیک‌ترین مرکز به محل سکونت خود را انتخاب کنید.
البته مبلغ پرداختی برای شاهین تنها به قیمت نهایی در بورس کالا محدود نمی‌شود. برندگان ملزم به پرداخت هزینه‌های متعددی هستند تا بتوانند محصول موردنظر را از نمایندگی تحویل بگیرند. این هزینه‌ها شامل واریز ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۱ درصد مالیات حمل و نقل، ۲ درصد مالیات شماره‌گذاری برچسب انرژی و همین‌طور واریز مبلغی حدود ۴ میلیون و ۲۰۳ هزار تومان می‌شود که در واقع ۳ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان آن مربوط به بیمه شخص ثالث و باقی به خدمات مربوط به پلاک گذاری (حدود ۳۹۰ هزار تومان) اختصاص می‌یابد.
با خرید شاهین در بورس همچنین می‌توانید رنگ ماشین (مشکی یا سفید) را بدون پرداخت هزینه در مرحله تکمیل وجه انتخاب کنید. در ضمن تعیین نمایندگی جهت تحویل خودرو نیز هیچ هزینه‌ای را بر دوش خریدار نمی‌گذارد.
نوشته شاهین در بورس کالا ۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر به فروش می‌رسد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick