instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تریلر The Marvels در پشت درهای بسته مراسم D23 به نمایش درآمد که خوشبختانه جزییات آن به تازگی فاش شده است.
آخرین‌بار در فیلم Avengers: Endgame بود که شاهد حضور کامل بری لارسون (Brie Larson) در قامت کاپیتان مارول بودیم. ابرقهرمانی که وظیفه پیدا کرده تا به مقابله با تهاجم نژاد اسکرال‌ها بپردازد. موجوداتی که نقشی مهم در سریال Secret Invasion داشته و دنیای سینمایی مارول را با خطر بزرگی مواجه خواهند کرد.
با این حال در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول ما شاهد دو شخصیت دیگری نیز هستیم که به قدرت‌های مشابهی همچون کاپتیان مارول دست پیدا کرده‌اند. نخست مونیکا رمبو که طی وقایع سریال Wandavision دچار تغییرات ژنتیکی شد و سپس کامالا خان که در سریال Ms. Marvel به یک ابرقهرمان مبدل گشت.
همانطور که بینندگان سریال Ms. Marvel اطلاع دارند، در صحنه پس از تیتراژ این مجموعه تلویزیونی شاهد حضور بری لارسون بودیم که اشاره‌ای به وقایع فیلم The Marvels خواهد داشت.
در طی تریلر به نمایش درآمده پشت درهای بسته، شاهد سفر مونیکا رمبو به فضا هستیم که به حضور شگفت‌آور نیک فیوری منجر می‌شود. آن‌ها در طی ماجراجویی خود با یک انرژی فضایی مواجه می‌شوند که رمبو آن را لمس کرده و ناگهان جایش با کامالا خان عوض می‌شود. در ادامه دوباره شاهد چنین صحنه‌ای هستیم با این تفاوت که این بار جای کاپیتان مارول با کامالا خان تغییر پیدا می‌کند.
طبق تریلر به نمایش درآمده، به دلیل وقوع حادثه‌ای که هنوز توضیحی برای آن ارائه نشده است، هرگاه این 3 ابرقهرمان قصد استفاده از قدرت‌هایشان را داشته باشند، به صورتی تصادفی جایشان با دیگری عوض شده و در زمان و مکان جابجا می‌شوند. همین مسئله باعث خواهد شد تا این 3 نفر در کنار یکدیگر برای حل مشکل خود راهی یک سفیر خطیر شوند.
فیلم The Marvels برای اکران در تاریخ 28 ژوئیه 2023 (6 مرداد 1402) در نظر گرفته شده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
موج فمینیسم نابود کرد مارول رو
قهرمان هایی که از فاز 1 تا فاز 3 همراهیشون کردیم و نزدیک 10 سال باهاشون خاطره داشتیم، حالا شدن اسباب تمسخر چهارتا نویسنده فمینیست مو آبی که این قهرمان های محبوب رو تحقیر کنن تا شخصیت های ابر پرفکت زنشونو جایگزین اونا کنن.
کپتن مارول چه مرضیه این وسط؟ وقتی شخصیتش هیچ جذابیتی نداره و بازیگرش در حد آماتورای درجه 5 هالیوود هم بلد نیس بازی بکنه دقیقا باید با چیش حال کنن مردم؟ زور زیادش؟
وقتی فیلم بلک ویدو رو عقب میندازن که فیلم کپتن مارول رو بیارن بالا، مردمم قطعا واکنش منفی نشون میدن.
خیر سرشون اومدن یه قهرمان با جلوه رهبری درست کنن که جایگزینی واسه تونی استارک و استیو راجرز باشه، گند زدن به شخصیت استیو راجرز و یک Mary Sue منفور و حال بهم زن دادن تحویل مخاطبای مارول.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick