داده‌های آژانس 3C چین، ظرفیت دقیق باتری همه‌ی مدل‌های اپل‌ واچ ۲۰۲۲ را نشان می‌دهد. از بین این محصولات، مدل SE به کوچک‌ترین باتری و مدل اولترا به بزرگ‌ترین باتری مجهز شده‌اند.
اپل طبق عادت همیشگی خود، هنگام معرفی محصولات جدیدش از اعلام ظرفیت باتری آن‌ها خودداری می‌کند و درعوض میزان شارژردهی آن را ارائه ‌می‌دهد. خوشبختانه آژانس‌های صدور گواهی همیشه ظرفیت دقیق باتری محصولات الکترونیکی را در پایگاه داده‌ی خود ثبت می‌کنند و اکنون براساس داده‌های 3C چین، ظرفیت باتری همه‌ی مدل‌های جدید اپل واچ که هفته‌ی گذشته معرفی شده‌اند، دردسترس قرار گرفته است.
به گزارش GSMArena، نسخه‌ی ۴۰ میلی‌متری مدل ۲۰۲۲ اپل واچ SE، کمترین ظرفیت باتری را میان ساعت‌های هوشمند جدید اپل دارد و طبق اطلاعات 3C به باتری ۲۴۵ میلی‌آمپرساعتی مجهز شده است. مدل ۴۴ میلی‌متری این محصول نیز از باتری ۲۹۶ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد. نسخه‌ی ۴۱ میلی‌متری و ۴۵ میلی‌متری اپل واچ سری ۸ نیز به‌ترتیب از باتری ۲۸۲ میلی‌آمپرساعتی و ۳۰۸ میلی‌آمپرساعتی استفاده می‌کنند.
ساعت‌های سری ۸ اپل با نمایشگر همیشه روشن، سیستم ردیابی خودکار فعالیت و تشخیص سقوط، با هربار شارژ کامل تا ۱۸ ساعت دوام خواهند آورد، اما حالت اختیاری کم‌مصرف تعبیه‌شده روی این محصولات به شما اجازه می‌دهد با غیرفعال کردن برخی ویژگی‌ها، عمر باتری را تا ۳۶ ساعت افزایش دهید.

اپل واچ اولترا نیز از باتری ۵۴۲ میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد و این یعنی بزرگ‌ترین باتری میان ساعت‌های ۲۰۲۲ اپل به این مدل اختصاص یافته است. طبق ادعای اپل، این محصول با هربار شارژ کامل و درحالت فعال بودن قابلیت صفحه‌نمایش همیشه روشن، تمرینات خودکار و ردیاب ضربان قلب، تا ۳۶ ساعت استفاده‌ی معمولی دوام خواهد آورد. این شرکت همچنین در اواخر سال جاری، حالت کم‌مصرف را روی ساعت پرچم‌دار جدید خود ارائه خواهد داد که عمرباتری آن را به ۶۰ ساعت ارتقا می‌دهد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick