به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ توجه به عموم جامعه و برنامه‌سازی برای همه رده‌های سنی در همه مناسبت‌های مهم یکی از ویژگی‌های شبکه افق سیماست.

در ایام اربعین نیز شبکه افق از قافله عشاق سید و سالار شهیدان عقب نمانده و با برنامه‌های متنوع همچون بسیاری دیگر از شبکه‌های رسانه ملی سهم خود را از این واقعه عظیم ادا می‌کند اما آنچه شبکه افق را متمایز می‌کند، موکب تلویزیونی این شبکه است که به نوعی تلاش می‌کند تا با تمام ظرفیت و آیتم‌های متنوع ارتباطی بین جاماندگان با این حرکت عظیم ایجاد کند و در عین حال صحنه‌هایی بی بدیل را برابر چشم مخاطبین خود از اربعین حضرت سید الشهدا(ع) به تصویر بکشد.

این برنامه با اجرای صادق علیخانی و فاطمه دیلمی و در آیتم‌هایی همچون ارتباط زنده با مرزهای خروجی، ارتباط با موکب‌های تهران، ارتباط با موکب‌های مسیر پیاده‌روی، ارتباط با حرمین شریفین و ارائه آخرین اطلاعات اربعین برابر دیدگان مخاطبین در قاب شبکه افق جای گرفته است.

از دیگر بخش‌های موکب تلویزیونی افق می‌توان به دعوت از مهمان‌هایی همچون خانواده شهدا، مسئولین دست اندرکار اربعین و برخی از جاماندگان پیاده‌روی اربعین حسینی و مصاحبه با این افراد به منظور بیان حس و حال این افراد در این ایام اشاره کرد.

در این برنامه دو پویش "شهدا در پیاده‌روی اربعین" که به موضوع تصاویری از پیاده‌روی شهدای مدافع حرم در مراسم اربعین حسینی می‌پردازد و پویش "دلگویه" با موضوع دلگویه‌های جامانده‌ها و خاطره‌گویی افرادی که در این مراسم شرکت کرده‌اند، پرداخته می‌شود.

این برنامه تا روز اربعین حسینی هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به صورت بخش به بخش در بین دیگر برنامه‌های شبکه افق مهمان دیدگان پر مهر شما مخاطبین قرار خواهد گرفت.

source

توسط mohtavaclick