یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیرعامل سایپا شیشه گفت: شرکت سایپا شیشه می‌تواند جایگاه ویژه‌ای را در بین رقبا داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، امیررضا نخعی در نمایشگاه بین‌المللی شمال کشور گفت: امروز آنچه در نمایشگاه‌های خودرو همچون مشهد و شمال، در گروه خودروسازی سایپا مشهود است، استفاده بهینه از پتانسیل‌های این گروه خودروسازی است.
او با اشاره به تأکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تعریف درست فرآیندها و فعالیت‌ها در جهت افزایش کارایی مدیریت سیستم، فرآیندهای سایپا شیشه را بر همین منوال دانست و گفت: باتوجه به سرمایه‌گذاری‌های انجام شده، امروز شاهد آن هستیم که با استفاده از پتانسیل‌های گروه خودروسازی سایپا و با تمرکز در حوزه تحقیق و توسعه اتفاقات بسیار خوبی رقم بخورد.
نخعی افزود: در حوزه محصولات اتفاقات بسیار خوبی در حال شکل‌گیری است و سایپا شیشه که در سال ۱۳۸۲ وارد بازار بورس و اوراق بهادار شده و حدود ۲۵ سال قدمت دارد، امروز با تمام تلاش‌های صورت گرفته به ظرفیت مناسبی رسیده‌ است.
او گفت: این شرکت در سال جاری و برای سومین ماه با صددرصد ظرفیت خود فعالیت کرده به طوری که رکورد تولید را در خرداد و تیر ماه شکست و این مهم در کنار تولید شیشه‌های بازار یدک اتفاق بسیار خوبی است.
مدیرعامل سایپا شیشه با اشاره به این که در حال حاضر در حال اخذ سفارش شیشه‌هایی هستیم که برایمان ارزش افزوده دارد خاطر نشان کرد: این شرکت می‌تواند جایگاه ویژه‌ای را در بین رقبا داشته باشد به‌طوری که استفاده از سیستم‌های مکانیزه جدید و ساختارمند در حوزه‌های مختلف تولید و کیفیت به ویژه فروش، از مواردی است که از ابتدای کار، مدنظر قرار گرفته است.
وی در خصوص شرکت سایپا شیشه در نمایشگاه شمال گفت: هدف از حضور در این نمایشگاه، توسعه بازار شیشه‌های یدکی در این استان بوده که  نتایج مطلوبی  در پی داشته است و مذاکرات و تعاملات خوبی با توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان عمده شیشه خودرو داشته‌ایم، همچنین در نمایشگاه خودرو مشهد هم توانستیم از استان خراسان بعد از مدت‌ها، توافقات قابل‌ ملاحظه‌ای برای محصولات خود به دست آوریم.
نخعی گفت: ما در کنار انجام تعهدات خود، از ظرفیت‌های ایجاد شده جدید، برای بهبود شاخص‌های نقدینگی و بهره‌وری شرکت استفاده می‌کنیم.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick