یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ایسنا/خوزستان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است، اوضاع از همان ابتدا در این تیم برای پرکاس خوب پیش نرفت و این نیز از دلایل قطع همکاری زودهنگام طرفین بود.
علی فیروزی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: انصافا آقای پرکاس برای موفقیت و بهبود نتایج تیم نفت آبادان خیلی زحمت کشید اما چه بازیکن و چه مربی در این فوتبال کمی به شانس نیاز دارد. به نظرم برای پرکاس اوضاع از همان ابتدا خوب پیش نرفت و متاسفانه انتخاب ایشان با اقبال و استقبال هواداران مواجه نشد.
وی بیان کرد:‌ هواداران خیلی نسبت به این انتخاب حساس و نگران بودند و این فشار به تیم و شخص خود آقای پرکاس منتقل شد و دو شکست تیم در آبادان هم مزید بر علت و باعث افزایش فشارها شد، هر چند شکست برابر نفت مسجدسلیمان، تراکتور و پرسپولیس با اشتباهات فاحش داوری رقم خورد و آقای پرکاس در این زمینه بدشانس بود. به هر حال با توجه به تنش‌ها، نارضایتی‌ها و فشارهای اطراف تیم، باشگاه تشخیص داد که قطع همکاری با آقای پرکاس به سود هر دو طرف است.
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنان تا آخرین روز کاری پرکاس طبق قرارداد حرفه‌ای و اصول اخلاقی خود برای موفقیت تیم تلاش و مبارزه کردند و هیچ‌گونه صحبتی از سمت هیچ بازیکنی مبنی بر مخالفت با حضور وی در تیم به دست ما نرسید.
وی بیان کرد: به هر حال مثل هر تغییرات دیگری، شرایط می‌تواند بهتر یا به همان شکل اتفاق بیافتد و مجموعه باشگاه نهایت تلاش خود را در جهت بهبودی اوضاع تیم و شادی هواداران پرشور و متعصب تیم انجام خواهد داد.
فیروزی درباره انتخاب سرمربی جدید نیز گفت:‌ قطعا گزینه‌هایی مدنظر مدیریت محترم باشگاه است اما در حال حاضر تا انجام مذاکرات و توافق نهایی نمی‌شود نام آن‌ها را ذکر کرد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick