یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
توماس باخ، رییس کمیته بین‌المللی المپیک سفر دو روزه خود به فلسطین را با وعده حمایت از توسعه ورزش فلسطین به پایان رساند.
به گزارش ایسنا و به نقل از سایت wafanewsagency، توماس باخ در کنفرانس مطبوعاتی که با جبرییل رجوب، رییس کمیته المپیک فلسطین در رام الله برگزار شد گفت که کمیته بین‌المللی المپیک به حمایت از کمیته المپیک فلسطین در تلاش‌هایش برای  تقویت ورزشکاران فلسطینی برای آماده سازی برای المپیک ۲۰۲۴ ادامه خواهد داد.
جبرییل رجوب اعلام کرد که کمیته بین‌المللی المپیک از طریق آموزش و ایجاد امکانات مناسب برای آن‌ها برای ساخت یک مرکز ورزشی در فلسطین کمک خواهد کرد.
او گفت که رویکرد کمیته المپیک فلسطین این است که ما به سمتی حرکت کنیم که همه افراد بتوانند به ورزش دسترسی داشته باشند. زنان و مردان به طور یکسان باید به ورزش دسترسی داشته باشند. ما ورزش را در هر وجب از سرزمین‌های خود گسترش می‌دهیم.
وی گفت که علیرغم همه مشکلات تحمیل شده توسط اسراییل، کمیته المپیک فلسطین در بسیاری از زمینه‌ها از جمله راه اندازی برنامه تمرینی المپیک برای آماده سازی برای بازی های پاریس ۲۰۲۴ و لس آنجلس ۲۰۲۸ پیشرفت کرده است. ما هنوز با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم که مانع توسعه ورزش می‌شود، رفت و آمد ما محدود است، زیرساخت‌های ما در معرض تهدید دائمی بسته شدن یا تخریب است. با اراده، مقاومت و کمک سازمان‌های بین‌المللی ورزشی، جایگاه خود را در جامعه ورزشی بین‌المللی تثبیت کردیم، زیرا با وجود چالش‌های زیادی که در اطراف خود داریم، در حال ساختن آینده هستیم.
او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: امیدوارم ما بتوانیم از نزدیک با کمیته بین‌المللی المپیک همکاری کنیم تا در ساخت امکانات ورزشی به ما کمک کند.
وی از کمیته بین‌المللی المپیک خواست تا هرگونه فعالیت ورزشی اسراییل در سرزمین‌های فلسطینی به رسمیت شناخته شده بین‌المللی را طبق منشور المپیک متوقف کند. 
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick