یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
سرمربی یوونتوس برخی از بازیکنان تیمش و مشخصاً دی ماریا را به عدم مسئولیت پذیری و فقدان تعهد لازم متهم کرد.
اوضاع برای مکس الگری در یوونتوس اصلاً خوب پیش نمی رود. بیانکونری با تفکرات الگری دچار بن بست تاکتیکی شده و حالا این سرمربی با برخی از بازیکنان تیمش نیز به مشکل خورده است.
به نقل از فابیانا دلاواله خبرنگار گاتزتا دلو اسپورت؛ پس از باخت 1-0 یوونتوس مقابل مونتزا، مکس الگری که به دلیل محرومیت اجازه حضور در رختکن و گفتگو با خبرنگاران را نداشت، سریعاً جایگاه ویژه ورزشگاه را به سمت اتوبوس تیم ترک کرد و با خشم و عصبانیت منتظر بازگشت بازیکنان ماند. الگری تا زمان ورود بازیکنان به اتوبوس دقایقی انتظار کشید و چند بار در راهروی اتوبوس از ابتدا به انتها و برعکس قدم زد. پس از ورود بازیکنان، الگری با صدای بلند و چهره ای برافروخته بر سر آنها فریاد کشید؛ او بازیکنانش را به عدم مسئولیت پذیری متهم کرد و از نگرش بازیکنان با تجربه تیمش گلایه داشت. در واقع الگری اشاره ای غیرمستقیم به آنخل دی ماریا داشته است. وینگر آرژانتینی که فقط در دیدار هفته اول مقابل ساسولو با آمادگی کامل در دسترس یوونتوس بود، با دریافت کارت قرمز مستقیم در بازی با مونتزا، عملاً حکم شکست تلخ تیمش را امضا کرد.
رابطه الگری و دی ماریا از هفته گذشته دچار چالش شد و پس از اتفاقات بازی با مونتزا، رابطه آنها کاملاً به هم خورده است. الگری، دی ماریا را به محافظه کاری و عدم تعهد نسبت به یوونتوس متهم کرده چراکه از نظر الگری، وینگر سابق پاری سن ژرمن فقط به فکر حفظ سلامتی خود برای حضور در جام جهانی است. الگری انتظار داشت دی ماریا با پیروی از کادر پزشکی یوونتوس و کمی فداکاری، دوره ریکاوری خود را کوتاه تر کند و در وضعیت بحرانی بیانکونری زودتر در دسترس تیم قرار گیرد اما در عوض دی ماریا رویکرد احتیاط آمیز را در پیش گرفت و هیچ عجله ای برای بازگشت نداشت. اختلاف آنها پس از شکست مقابل بنفیکا افزایش یافت چراکه دی ماریا مقابل دوربین ها در گفتگو با میلیک از تاکتیک ها و تعویض های الگری انتقاد کرد.
در نهایت دیروز پس از شکست مقابل مونتزا، نارضایتی الگری از دی ماریا به اوج رسید. در وضعیت نابسامان تورینی ها، الگری به دی ماریا به عنوان یک مهره با تجربه و خلاق برای کسب پیروزی و خروج از بحران بسیار امید داشت اما در عوض این بازیکن با یک حرکت آماتور، کارت قرمز دریافت کرد تا سرمربی یوونتوس از او قطع امید کند. به همین دلیل الگری پس از بازی در اتوبوس تیم به طور غیرمستقیم به انتقاد از دی ماریا پرداخت.
اخبار داغ 
تنها راه اخراجشه
دیگه نمیتونه تیمو کنترل کنه
فقط عکس پست که داره سلام هیتلری میده😂
شرایط یووه سخت شده
نه دیگه میشه به الگری اعتماد کرد نه میشه اخراجش کرد
کلی خرج بازیکن کردن ولی هنوز ترکیب شون نقص زیاد داره
گلر و فولبکا که تعطیل کلا خط چهار نفر دفاعی شون به غیر برمر داغونن
هافبک شون کیفیت هافبک میلان و اینتر و ناپولی نداره
اوناییم که دارن مصدومن
نوک شون عالیه ولی برا وینگرا نیمکت ندارن
مشخصه اولویتش تو این سن تیم ملیه اخرین جام جهانیشه تیم خوبیم دارن و یکی از مهره های اصلی ارژانتینه.ولی این رفتارش غیر حرفه ایه
یووە همیشە از دور مث یه خانواده میموند با چندتا بزرگتر مث بوفون کیلینی بارزالی دل پیرو…طرفدارای یووه ازم ناراحت نشن در حال حاضر تمام مشخصات یک تیم بی خانواده رو در خودش داره. بارزه اصلی این خاصیت اینه که همه از هم ناراضین،هوادارا از مدیریت و مربی، مربی از مدیریت(دوست الگری گفت یووه بازیکن نداره)، مدیریت از مربی که تابلوعه بخاطر هزینه کمرشکن اخراجش نکردن و خودخوری میکنن، بازیکنا از مربی که از رفتارای دی ماریا و چهره ولاهوویچ مشخصه، و در نهایت بازیکنی که به عنوان رهبر تیم اومد، پل پوگبا، عملا تبدیل به یه مصدوم پریشان بی خانواده شده🤷🏿‍♂️آرزوی روزها و حال و هوای خوب برا طرفدارای یووه دارم و بزودی شرایط تغییر خواهد کرد.
انصاف نیست واقعا اخراج شدن بیشتر واسشون سود می کنه
من فردا شیفت ۱۱۵ هستم برم بخوابم به امید روزی بدون حادثه،شب همتون خوش
مثل اینکه سناریو از قصد قرمز گرفتن حقیقت داشته
#مهسا_امینی
دیروز مورینیو باخت و همه مسئولیت ها رو به گردن گرفت!
حالا الگری چرا اینطوری میکنه؟ حتی اگه بازیکنا دارن بد بازی میکنن مقصر خودشه. اینکه انقدر لجبازه. تیمی که امثال ولاهوویچ رو داره باید انقدر عقب بشینه تا تیم ته جدولی بیاد جلو؟
اون انیلی بی ناموس هم باید بره مرتیکه اشغال ریده با این مدیریتش
خدایا یوونتوسی ها رو غم نده…
به احتمال ۹۰ درصد اخراجه دیگه چون رختکن رو از دست داده
قبل شروع بازی های سری آ ، آرزو میکردم هر چه سریع تر بازی ها شروع بشه تا بتونم بازی های یووه رو ببینم ،اگه میدونستم یووه قراره اینجوری بازی کنه و اینجوری هم نتیجه بگیره هیچ وقت چنین آرزویی نمیکردم
خود بی شرفت دیماریا رو خواستی
کجاس اون یوونتوسی که رقبا جلوش آرزو میکردن که کم گل بخورن نه به الان که تیم ته جدولی هم واسه ش خط و نشون میکشه
این رسانه ها هم مثل لاشخور منتظرن تا یه تیمی به مشکل بخوره .. کفتارصفتا رحم نمیکنن … اوضاع رو از اون چیزی که هست بدتر میکنن … گور پدر آلگری .. دودش توی چشم یوونتوس میره .. هر تیمی مشکل داره .. هر مربی سر بازیکناش داد میزنه … گواردیولا ، لیپی ، مورینیو ، فرگوسن ، کاپلو ، کونته اینا همه به بازیکناشون فحش میدن انتقاد میکنن ولی بازم با هم یه تیمن و مشکلی بینشون نیست .. این رسانه ها تا یه تیم افت عملکرد پیدا میکنه یه جوری سیاه جلوه میدن رختکن رو که برا همه قبحش هم شکسته بشه …
اگر ابعاد فنی اشکال داره فقط روی همون مانور بده لا مذهب .
دیماریا همیشه اولویتش تیم ملی بوده و هیچ وقت به باشگاهش احترام نذاشته… حتی تو رئال که بود باشگاه بهش گفت تو مصدومی نباید بری برای تیم ملی بازی کنی ولی با بی احترامی جواب باشگاه رو داد و رفت تیم ملی که بعدشم فروخته شد
این آلگری کنار زمین بد جور جیغ میزنه به نظرم باید مثل خانم شهره لرستانی باید بره عمل تطبیق جنسیت انجام بده
کاملا حق با آلگری،دو تا بازیکن گرفت که عصای دستش بشن همونا شدن بلای جونش یکی پوگبا که رفت برا خودش و مصدومیت و حواشی خانواده اش یکی هم دی ماریا که یا مصدوم یا محروم!!
بازی که باید میبرد و خودش رو به صدر نزدیک میکرد رو با حرکت ناشیانه دی ماریا باخت و بیشتر تحت فشار قرار گرفت!
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick