instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بنا بر اعلام رسمی 2K، سرویس‌های پشتیبانی این شرکت طی هفته‌ی جاری مورد حمله قرار گرفته است. این شرکت از بازیکنان می‌خواهد که رمز عبور حساب‌های خود را تغییر دهند.
شرکت 2K طی پیامی در توییتر خود اعلام کرد:
خبردار شده‌ایم که شخصی ناشناس به اطلاعات یکی از تأمین‌کنندگان سیستم‌های پشتیبانی 2K دسترسی غیرقانونی پیدا کرده است.
در ادامه نیز به این موضوع اشاره می‌شود که این شخص لینک‌های مخربی را برای برخی از بازیکنان ارسال کرده است. بخش پشتیبانی 2K به کاربرانی که به این لینک‌ها وارد شده‌اند پیشنهاد می‌کند که رمزهای ثبت‌شده‌ی خود در مرورگرها را تغییر دهند.
لطفاً توجه داشته باشید که اعضای 2K هیچگاه از شما درخواست نمی‌کنند که رمز عبور یا سایر اطلاعات شخصی‌تان را ارسال کنید. تا اتمام رسیدگی به رخداد اخیر، درگاه پشتیبانی‌مان غیرفعال باقی ‌می‌ماند. زمانی که ادامه‌ی تعاملات شما با ایمیل‌های پشتیبانی 2K مشکلی نداشته باشد، بیانیه‌ای منتشر خواهیم کرد و علاوه بر آن، در مورد شیوه‌ی مراقبت از اطلاعات خود در مقابل هرگونه فعالیت مخرب، اطلاعات تکمیلی را ارائه می‌دهیم.
این سرویس پشتیبان به بازی‌هایی چون NBA 2K ،WWE 2K و مجموعه‌ی Borderlands مربوط می‌شد. این حملات در کنار فاش شدن ویدیو و تصاویر بازی GTA 6 که یکی از بزرگ‌ترین افشاگری‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی لقب گرفته است، هفته‌ای بد را برای تیک تو اینتراکتیو (Take Two Interactive) رقم زد. پس از افشاگری یادشده، تیک تو تلاش کرد تمامی تصاویر و ویدیوهای مربوط به GTA 6 را از سطح اینترنت حذف کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هکره داره کلا تیک تو رو با خاک یکسان میکنه
ای بابا چرااین هفته شده هک سایتها وسرویس ها روزمون خراب شدای کاش هکری دردنیانماند
هکرا حمله کردن _ کاش بودی و میدیدی
کبوتر بچه کرده _ کاش بودی و میدیدی
(جا داره اطلاع رسانی کنم که کبوتر بچه نمیکنه . تخم میکنه . ضمنا ، باشیم که چی رو ببینیم . در اومدن تخم از کبوتر رو ؟ ! این یه چیز شخصیه . شاید کبوتر معذب بشه .) .
مغز تو خدایی مسموم هست 🤣🤣🤣
کی میخوایم واسه موجودات احترام و ارزش قاءل شیم ؟ :))
فقط مونده صدا سیما
عیب نداره وقتی مایکروسافت خریدت به سرور های قدرتمند آژور متوصل میشی 😂
با این وضع هک و کاهش ارزش سهام احتمال بزخر شدنت توسط مایکروسافت بعید نیست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick