instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نقدهای خود در مورد فیلم Causeway با نقش‌آفرینی جنیفر لارنس در نقش اصلی را منتشر کرده‌اند.
فیلم گذرگاه (Causeway) اثری درام به کارگردانی لیلا نوگباور (Lila Neugebauer) است که نقش اصلی آن را جنیفر لارنس‌ (Jennifer Lawrence) بازی می‌کند. در کنار او نیز برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry) و لیندا اموند (Linda Emond) از جمله دیگر بازیگران این فیلم هستند.
به هنگام نگارش این مطلب، در وب سایت راتن تومتیوز ۲۲ نقد برای فیلم «گذرگاه» منتشر شده که امتیاز ۹۱ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۶۵ از صد بر اساس ۱۰ نقد به ثبت رسیده است. در ادامه نیز نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم را مشاهده می‌کنید.
«80/100 The Telegraph | منتقد: تیم روبی»
فیلم «گذرگاه» اثری بسیار عالی، تکان‌دهنده و تکه‌ای از سینمای مستقل آمریکا به شمار می‌رود.
«75/100 Collider | منتقد: راس بونیم»
همانند رابطه بین شخصیت‌های داستان، فیلم «گذرگاه» به آرامی توجه شما را به خود جلب می‌کند و در مرکز آن نیز می‌توان احساسات، صمیمیت، عشق و دردهای مشترک را احساس کرد.
«75/100 Entertainment Weekly | منتقد: لیا گرینبلات»
اینکه این بازیگران برجسته توانستند چنین کار ظریف و دلسوزانه‎‌ای برای این کارگردان جوان و بااستعداد انجام بدهند، واقعا فوق‌العاده است.
«70/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دیوید رونی»
این فیلم کوچک که ممکن است بسیاری از افراد آن را غیرجاه‌طلبانه توصیف کنند، مشاهدات ظریف را به جای نتایج عاطفی بزرگ ترجیح داده است.
«70/100 Vulture | منتقد: آلیسون ویلمور»
جنیفر لارنس و برایان تایری هنری جذبه طبیعی و گرمی با یکدیگر در روی صحنه دارند و همین رابطه گرم نیز باعث سوق دادن فیلم به سمت پایانش شده است.
«67/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»
کارگردان لیلا نوگباور توانسته فضای کافی برای دو بازیگر اصلی خودش یعنی جنیفر لارنس و برایان تایری هنری ایجاد کند تا آن‌ها بتوانند کاراکترهای داستان را همانند افراد واقعی جلوه بدهند. در نتیجه، کورسوی اجتناب‌ناپذیری از امید که آن‌ها در پایان به اشتراک می‌گذارند، صادقانه احساس می‌شود.
«60/100 Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»
فیلم «گذرگاه» درامی از رستگاری است که هم تاثیرگذار و هم طاقت‌فرسا احساس می‌شود. اینکه کاراکترها در حال رنج کشیدن هستند، معنایش آن نیست حتما از صحبت کردن باید دست بکشند.
فیلم «گذرگاه» در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick