instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی Certain Affinity جزئیات بیشتری در مورد نقش خود در کار روی Halo Infinite را منتشر و تایید کرده است که روی توسعه‌ی پروژه‌ی بزرگ و جدیدی از این فرنچایز کار می‌کند.
Certain Affinity که به عنوان یک استودیوی پر کار پشتیبان فعالیت می‌کند. از سال 2007 در فرنچایزهای Halo و Call of Duty همکاری داشته است. این استودیو که در شهر آستین ایالت تگزاس قرار دارد، در اوایل سال جاری اعلام کرد که در توسعه Halo Infinite وظایف بیشتر و جدیدی را بر عهده گرفته است.
مدیرعامل استودیوی Certain Affinity در گفتگو با وب‌سایت VentureBeat اعلام کرد که این تیم سازنده روی پروژه‌ی جدیدی از Halo Infinite کار می‌کند که بزرگ‌ترین پروژه‌ی این شرکت محسوب می‌شود.
مکس هابرمن (Max Hoberman)، مدیرعامل Certain Affinity، در این باره گفت:
بیش از دو سال است که روی Halo Infinite کار می‌کنیم. در حال حاضر روی پروژه‌ی جدید معرفی نشده‌ای کار می‌کنیم و توسعه‌ی آن در مرحله طراحی مفهومی قرار دارد. این یک پروژه بزرگ و جدید برای فرنچایز است و در حال حاضر نمی‌توان اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک بگذارم.
این پروژه بزرگترین پروژه از سه پروژه فعلی ماست و در حال حاضر نزدیک به 100 نفر از تیم توسعه‌دهنده ما روی این اثر کار می‌کنند.
وب‌سایت Windows Central در اوایل سال جاری میلادی در گزارشی اشاره کرد که استودیوی Certain Affinity ممکن است روی توسعه‌ی حالت جدیدی از بازی Halo Infinite کار کند که گفته می‌شود این حالت می‌تواند شامل بخش بتل رویال برای اثر مذکور باشد. همچنین گزارش دیگری ادعا می‌کرد که ایکس باکس با همکاری Certain Affinity به دنبال ساخت بازی کواپ با الهام از سری Monster Hunter است.
تصمیم مایکروسافت برای دادن مسئولیت‌های بیشتر به استودیوی Certain Affinity در توسعه‌ی بازی Halo Infinite با توجه به این که دو شرکت مذکور رابطه طولانی مدتی با یکدیگر دارند و مشکلاتی که استودیوی 343 اینداستریز در انتشار محتوای جدید با آن مواجه شده است، چندان تعجب آور نیست.
پیش‌تر استودیوی Certain Affinity اعلام کرده بود که همکاری آن‌ها با 343 اینداستریز در توسعه‌ی Halo Infinite ادامه پیدا خواهد کرد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خیلی عالیه
دارن یه تغییر اساسی میدن اون از ۳۴۳ اینم از این
امیدوارم نتیجه زحماتشون رو ببینن
از اون استدیو های با استعداده
با اومدن بخش فورج که خودش یه موتور بازیسازیه و بخش بتل رویال هیلو که همین Certain Affinity داره میسازتش و شایعه شده قرار یه بتل رویال ساختار شکن باشه دوباره هیلو اینفینیتی به اوج برمیگرده
dlc ایه دیگه
چرا انقدر سختش میکنید البته ممکنه یه اسکپنشن پکه گنده باشه
که کلا بازیو‌ متحول کنه
این میتونه چیزه حقی باشه
در کل هر کاری میکنین فقط پلیرای هیلو رو زیاد کنین
حیفه
پ.ن
یعنی این ۳۴۳ انقدر داغونه که استودیوی پشتیبان داره رو یه چیزه گنده از بازی کار میکنه
فکر کنم چند وقت دیگه ماکرو‌ بخره استودیو رو بده اونا هیلو بسازن
بتل رویال (هیلو….😐😐😐😐
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick