instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی پلیر فرست گیمز (Player First Games) تریلری از MultiVersus منتشر کرد که به شخصیت ریک سانچز (Rick Sanchez) از انیمیشن سریالی Rick and Morty می‌پردازد.
به گفته‌ی سازندگان، ریک یکی از شخصیت‌های دوربرد خواهد بود و از تسلیحات فضایی و تجهیزات آزمایشگاهی مختلف خود استفاده می‌کند. سایر شخصیت‌های MultiVersus که در این دسته قرار می‌گیرند، شامل تام (Tom)، جری (Jerry) و باگز بانی (Bugs Bunny) می‌شوند.
تریلر منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:
توضیحات مربوط به این شخصیت در وبسایت رسمی بازی نیز اطلاعات چندانی از گیمپلی آن در اختیارمان قرار نمی‌دهد. در بخش حرکات منحصر به فرد نیز عبارت «به زودی» به چشم می‌خورد. همچنین، هنوز تاریخ در درسترس قرار گرفتن این شخصیت اعلام نشده است. مورتی (Morty)، دیگر شخصیت اصلی این سریال، از قبل در بازی حضور داشت و جزو دسته‌ی شخصیت‌های مشت‌زنان (Bruiser) محسوب می‌شد.
بازی MultiVersus برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
رو ps5 با dns هم نمیشه پلی داد کسی راه حلی پیدا کرده؟
کسی تونسته با DNS این بازی رو اجرا کنه؟ مثل این که برای شکن جواب نمیده.
بازی بسیار اعتیاد اوری هست . فقط حیف که سرورهاش واسه من اذیت میکنه . پلیر مثل مور و ملخ پیدا میشه ولی موقع بازی صفحه سیاه میاد . البته از هر 10 بار ، پنج بار اینطور میشه .
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick