یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مجله همراه مکانیک » اخبار خودرو » دیگنیتی در بورس کالا چند خریداری شد؟ + جدول|شهریور1401
گروه بهمن در تاریخ چهارشنبه 30 شهریور 1401 برای بار دوم اقدام به عرضه خودرو دیگنیتی در بورس کالا کرد. قیمت پایه درنظر گرفته شده در این طرح فروش 821 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شد. دیگنیتی پرایم در این طرح تنها با دو رنگ سفید و مشکی و با دو تریم مشکی و قرمز برای کابین داخلی عرضه شد. علاوه بر مبلغ اعلام شده به عنوان قیمت پایه، متقاضیان باید هزینه مالیات و عوارض، سایر هزینه ها مانند بیمه شخص ثالث و غیره به همراه کارمزد معاملات را پرداخت کنند. حال به بررسی تعداد خودروهای عرضه شده به تفکیک و مبلغ نهایی پرداخت شده برای هر مدل می‌پردازیم.
به طور کلی برای هر مدل خودرو با رنگ مشخص و تریم متفاوت 38 خودرو در نظر گرفته شد. به طور کلی در این طرح 152 عدد خودرو عرضه شده که از نظر متقاضیان بسیار محدود بوده و نیاز بازار را تامین نخواهد کرد. حال در قالب یک جدول به بررسی تفکیکی تیپ های خریداری شده می‌پردازیم.
همین طور که مشاهده می شود با توجه به مدت زمان تحویل دو ماهه خودروها و محاسبه میزان 2 ماهه بهره مبلغ پرداخت شده به طور بانکی، خرید نقدی رنگ سفید این خودرو از بازار کمی به صرفه تر است.
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick