از ساعتی قبل دسترسی به موتور جستجوی گوگل و جیمیل در ایران مسدود شد.
طی روزهای گذشته شاهد قطع دسترسی به سرویس‌های مختلف خارجی و اختلال گسترده در اینترنت کشور هستیم. در تازه‌ترین اتفاق، بزرگ‌ترین موتور جستجوی دنیا که در ایران نیز به‌صورت گسترده توسط کاربران استفاده می‌شود، فیلتر شده است. علاوه بر موتور جستجوی گوگل جیمیل و برخی دیگر از سرویس‌های گوگل نیز از دسترس خارج شده‌اند. جیمیل نیز پرمخاطب‌ترین سرویس ایمیل در دنیا است.
در مدت زمان قطع اینترنت در آبان ۹۸ یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که برای کاربران کشور ایجاد شد دسترسی نداشت به موتورجستجوی گوگل بود. کاربران ایرانی برای کسب اطلاعات در زمینه‌های مختلف، روزانه میلیون‌ها جستجو در گوگل انجام می‌دهند.
هنوز مشخص نیست قطع دسترسی به موتورجستجوی گوگل و دیگر سرویس‌های پرمخاطب این شرکت تا کی ادامه خواهد داشت. طی روزهای گذشته سرویس‌های پرمخاطب دیگری همچون واتساپ و اینستاگرام نیز از دسترس کاربران ایران خارج شدند.
به‌روزرسانی ۱۹:۵۴ یکشنبه ۳ مهر: خوشبختانه گوگل و جیمیل دردسترس قرار گرفتند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick