یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرمربی تیم ملی فوتسال می‌گوید که شاگردانش روزی جا در پای بزرگان می‌گذارند.
به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره آخرین وضعیت تیم ایران در فاصله دو روز مانده تا اولین دیدارتیم ملی گفت:همه چیز ایده آل است، تیم در آرامش کامل به سر می برد و تمرینات به خوبی انجام می شود. با تمهیداتی که سرپرست تیم ملی در نظر گرفته اند، حسین طیبی و مسلم اولاد قباد نیز به جمع ما اضافه میشوند. خوشبختانه همه چیز دست به دست می دهد تا با پشت سر گذاشتن بهترین شرایط، برای یک تقابل بسیار جذاب و دیدنی در مسابقات آسیایی آماده می‌شویم. از نگاه ما فکر می‌کنم بازیکنانی که حقشان بود به مسابقات آسیایی راه پیدا کردند، امیدوارم خانواده فوتسال بداند که این تیم برای همه است و برای وحید شمسایی شخصا نیست.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بعد از اتفاقی که افتاد و  مصطفی نظری یکی از بازیکنان ارزشمند کشورمان از ما جدا شد، فدراسیون فوتبال در تلاش است تا اصغر قهرمانی یکی از بازیکنان اسبق و مربی اسبق تیم ملی به جمع ما اضافه شود.
شمسایی در ادامه بیان کرد: فراموش نکنیم این جوانانی که امروز میانگین سنی شان بین 25 تا 26 سال رسیده، مقدمه‌ای برای یک شروع جدید برای نسل بعدی است و امیدوارم بتوانند جای پای بزرگان بگذارند.
سرمربی تیم ملی در پایان گفت: همه آسیا سراغ بهترینهای آسیا را در گذشته می‌گرفتند. تمامی آن بازیکنان قدیمی روزی بجای بازیکنان دیگر آمدند، جامعه فوتسال ما باید این موضوع که جوانان ما با تمام وجود تلاش می‌کنند تا افتخار آفرین باشند، احترام بگذارد. آنچه که برای من حائز اهمیت است، نظم، انضباط و هدفمند بودن کارم بوده و فقط به فوتسال نگاه کردم. من مطئنم که این جوانان آمده‌اند که کار بزرگی کنند.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick