instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
این به‌روزرسانی روز گذشته منتشر شد و چندین تغییر مهم به همراه چند دانجن جدید را به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌کند.
یوبی‌سافت (Ubisoft) روز گذشته به‌روز‌رسانی شماره 1.6.1 را برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرد و محتویات Tombs of the Fallen و Rune Forge به بازی اضافه شده است. این پچ اکنون با حجم 1.6 گیگابایت در پلی استیشن 5 و 11.9 گیگابایت در ایکس باکس سری اکس و اس در دسترس هستند. مشخصا فناوری فشرده‌سازی Kraken در پلی استیشن، مجددا مفید واقع شده است.
سه Tombs of the Fallen جدید در بازی وجود دارد که هر کدام پر از تله و پازل هستند. بازیکنان در زیر آب خواهند کرد به جستجوی این مقبره‌ها خواهند پرداخت. Rune Forge جدید باید برای کسانی که به دنبال آزمایش بیلد خود هستند، مفید باشد. زمانی که Ravensthorpe به سطح 4 رسید، قفل آن باز می‌شود، از ابزار استفاده می‌کند و آنها را به Runes تبدیل می‌کند.
اگر به دنبال یک Rune خاص هستید، باید جهان را برای منبع آن جستجو کنید. جزئیات کامل پچ جدید بازی را در این لینک بررسی کنید.
بازی Assassin’s Creed Valhalla امسال به‌روزرسانی بزرگ دیگری را با نام The Last Chapter دریافت خواهد کرد که حماسه Eivor را به پایان می‌رساند. منتظر جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار آن در ماه‌های آینده باشید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بازیش خوب بود
خیلی تکراری و طولانی بود
بعد ۷۰ ساعت داستان بازی تموم کردم
نمره اش برام ۷ بود
ولی ارزش بازی کردن داره
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick