یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
آزادکار طلایی ایران در مسابقات جهانی گفت: برای خودم سقفی نمی بینم و تا زمانی که بتوانم کشتی می گیرم.
قهرمان کشتی جهان، درباره برنامه اش برای رقابتهای المپیک صحبت کرد. 
به گزارش طرفداری، کامران قاسم پور در خصوص نتایج کشتی آزاد در مسابقات جهانی صربستان اظهار داشت:
کسانی که از ورزش شناخت داشته باشند، می‌دانند کسب 7 مدال از 9 وزن کارنامه و نتیجه خوبی است هرچند نتایج می‌توانست بهتر هم باشد. درست است که مردم از کشتی توقعات زیادی دارند اما کشورهای دیگر هم کار می‌کنند.
دارنده مدال طلای کشتی آزاد جهان در وزن 92 کیلوگرم در خصوص اینکه آنالیز حریف آمریکایی‌اش چقدر به او در کسب مدال کمک کرده است، گفت:
در کشتی‌های حساس چیزهای ریزی هستند که می‌تواند باعث برنده یا بازنده شدن شود. من در 3-4 ماه اخیر با کادر فنی روی نقاط ضعف و قوت حریفم کار کرده بودم که جواب گرفتم. من سال گذشته که با جیدن کاکس کشتی گرفته بودم نقاط قوت او را می‌دانستم. با پژمان درستکار در 3-4 ماه اخیر روی کشتی او و جابه‌جایی‌هایش کار کردیم تا غافل نشوم. البته او هم تاکتیکش را تغییر داده و هجومی کشتی گرفت. 
قاسم پور در پاسخ به این سؤال که سال بعد مسابقات جهانی و آسیایی برگزار می‌شود آیا برنامه‌ای برای تغییر وزن دارد، خاطرنشان کرد:
فعلا در 92 کیلوگرم کشتی می‌گیرم. تمرینات خودم را دارم اما باز همه چیز بستگی به کادر دارد. من سرباز هستم و انجام وظیفه می‌کنم. البته شنیدم حریف آمریکایی‌ام به وزن 97 کیلوگرم رفته که وزن المپیکی است.
آزادکار 92 کیلوگرم کشورمان درباره نقش خانواده‌اش در کسب موفقیت‌هایی که داشت، عنوان کرد:
اول از خدا و بعد از پدر و مادرم همه موفقیت‌ها را دارم و دست بوس آنها هستم. خانواده‌ام همیشه کنار من بوده‌اند با خنده‌هایم خندیدند و از گریه‌هایم گریه کردند. اگر از روی جوانی ناخواسته ناراحت‌شان کرده‌ام امیدوارم بتوانم با این مدال‌ها خستگی را از تن آنها به در کرده و خوشحال‌شان کرده باشم.
وی در خصوص تفاوت مسابقات جهانی نروژ در صربستان یادآور شد:
مسابقات جهانی هیچ وقت سطح پایینی ندارد. امسال هم افراد جدیدی معرفی شدند و کشتی‌گیران با تجربه هم حضور داشتند. فکر می‌کنم مسابقات سطح بسیار بالایی داشت.
قاسم پور در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی براینکه شما  امروز در اوج هستید از روزهای سخت خود بگویید، اظهار داشت:
امیدوارم همه مسئولان دوستان روزهای خوب و بد ورزشکار باشند نه اینکه در روز خوب عکس یادگاری بگیرند چرا که مثلی داریم که می‌گوید در روزهای خوش هم دشمن کنار آدم می‌ایستد. امیدوارم آنها در روزهای بد هم کنار ورزشکار باشند و از خدا می‌خواهم هیچ ورزشکاری آسیب نبیند. سه سال پیش که آسیب دیدم تنها بودم، پشتم خالی شد و کسی به من زنگ نزد. من نه چاپلوسم نه زبان‌باز، پایم آسیب دید و لنگ می‌زدم و کسی نبود پیگیری کند اما یکی از مربیان وقتی وضعیت من را دید با دکتر کیهانی تماس گرفت و کمک کرد تا درمانم طی شود. 50 سال هم بگذرد زحماتی که این عزیزان کشیده‌اند را فراموش نمی‌کنم.
کشتی‌گیر طلایی کشورمان با اشاره به اینکه امسال در لیگ هم شرکت می‌کند، گفت:
من با یک تیم قائمشهری قرارداد بسته‌ام از کشتی‌گیران ملی‌پوش امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی هم تیمی من هستم. لیگ تنها منبع درآمد کشتی‌گیران است. با توجه به اینکه وزارت ورزش هنوز جوایز سال قبل ما را نداده لیگ تنها جایی است که کشتی‌گیر می‌تواند از آن درآمد کسب کند.
وی که در برنامه دایره طلایی حضور داشت، درباره نقش مربیان سازنده خاطرنشان کرد:
من مدیون همه مربیان هستم و مقطعی با همه آنها کار کرده‌ام. حسین نقیبی مربی چند ساله من بوده که الفبای کشتی را به من یاد داد. او همیشه کنارم بود و من به این مربی بدهکارم. امیدوارم جواب زحمات او را با مدال المپیک بدهم. 
قاسم پور در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی قرار است کشتی بگیرد، تصریح کرد:
تا وقتی احساس کنم می‌توانم کشتی بگیرم و مثمرثمر باشم، روی تشک می‌روم و سقفی نمی‌بینم. امیدوارم که همیشه مثمرثمر باشم.
اخبار داغ 
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick