instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Vesper اثری علمی-تخیلی به شمار می‌رود که توانسته نمرات خوبی از منتقدان بدست بیاورد.
فیلم وسپر (Vesper) با بازی رافیلا چپمن (Raffiella Chapman) در نقش اصلی است و داستان دختری ۱۳ ساله‌ای را روایت می‌کند که سعی دارد در دنیایی پساآخرالزمانی به همراه پدرش جان سالم به در ببرد.
منتقدان بر این باور هستند که جلوه‌های بصری فیلم «وسپر» از داستان آن جذاب‌تر است و بیننده‌هایی که صبور باشند در نهایت شاهد جهان‌سازی خارق‌العاده و ایده‌های هوشمندانه خواهند بود.
در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۴۲ نقد برای فیلم «وسپر» منتشر شده که امتیاز ۹۰ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۰ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۱۰ نقد منتشر شده برای این فیلم در این وب سایت است. در ادامه نیز نظر برخی از منتقدان برتر در مورد این اثر سینمایی قرار دارد.
«83/100 Polygon | منتقد: تاشا رابینسون»
کریستینا بوزیت (Kristina Buozyte) و برونو سامپر (Bruno Samper) توانستند با ظرافت و زیبایی این فیلم علمی-تخیلی و پادآرمانی را خلق کنند.
«75/100 RogerEbert | منتقد: سایمون آبرامز»
فیلم «وسپر» به خوبی توانسته بیننده را با خودش و شخصیت اصلی داستان همراه کند، شخصیتی که در آستانه پیشرفت قرار دارد اما بیننده مدام نگران اشتباهات احتمالی او است.
«75/100 Collider | منتقد: مگی لوویت»
فیلم «وستر» در هسته خود شبیه به داستان‌های افسانه‌ای و اساطیری احساس می‌شود، داستانی که شبیه به روایت‌های ترسناک از کتاب داستان‌های افسانه‌ای گریمز (Grimms’ Fairy Tales) است.
«75/100 Movie Nation | منتقد: راجر مور»
قوس داستانی فیلم «وسپر» ممکن است آشنا به نظر برسد اما کاملا قابل پیش‌بینی نیست و پیام داستانی آن نیز باعث شده تا این داستان تلخ و غمگین، فضایی برای عرض اندام داشته باشد.
«70/100 Wall Street Journal | منتقد: کایل اسمیت»
فیلم علمی-تخیلی و پادآرمانی «وسپر» سرشار از تصاویر خارق‌العاده از آینده‌ای عجیب و غریب است. این اثر دنیایی را به نمایش در می‌آورد که هم ابتدایی و هم پیشرفته است و پر از گیاهان و جانوران عجیب و غریبی است که به دلیل آزمایش‌های ژنتیکی بسیار زیاد بشر شکل گرفته‌اند و این در حالی است که تمدن از بین رفته است.
«70/100 The New York Times | منتقد: نیکلاس راپولد»
زیبایی اندوهگین و همچنین حسی پر از وهم و خیال سبب شده تا فیلم «وسپر» از دیگر داستان‌های پساآخرالزمانی متمایز باشد.
«67/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»
نکته برجسته و واضح این فیلم علمی-تخیلی هیجان‌انگیز که با بودجه اندک ساخته شده و سرشار از جلوه‌های بسیار زیبا است، آن است که امید ما برای بقاء از همان شروع زمان درون همه ما نهادینه شده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick