یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
تصاویری به دست ما رسیده که نشان دهنده نخستین محموله وارداتی محصولات برند کیا برای بازار ایران است.
شرکت کوشا خودرو به عنوان نماینده عرضه محصولات کیا از حدود یک ماه قبل، بیلبوردهای رسمی محصولات کیا را در سطح شهر اکران کرد و از همان زمان گفته می شد که محصولات کیا در زمره نخستین خودروهای وارداتی خواهند بود.
حال با انتشار این ویدیو که تنوع قابل توجهی از محصولات کیا نظیر مدل های ریو، پیکانتو، پگاس، سونت، اسپورتیج و سراتو در آن به چشم می خورند، عملا می توان از ورود برنامه واردات خودرو به کشور به فاز عملی و آغاز فروش این خودروها طی روزهای آینده اطمینان داشت.
شرکت کوشاخودرو نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات وارداتی کیاموتورز کره جنوبی به ایران است. هنوز اطلاعاتی از مشخصات فنی و سطح آپشن نمونه های وارداتی کوشاخودرو در دست نیست.
قبلا خودرو می خواستن وارد کنن یکی دوتا نمونه می آوردن ماشینی که تست شده بود و همه چیزش معلوم بودو تست میکردن بعد میگفتن ما تاییدش کردیم استاندارد دادیم بهش میتونه وارد بشه العان چنتا بیلبورد تبلیغاتی ازش میزنن تو شهر و بعد به این سایتای نوپا دستور میدن خبر دروغ پخش کنن که داره خودرو میاد اینم عکسش . به گمونم وضع بدتر از اون چیزیه که هممون خبر داریم و دارن یه جورایی به هر دری میزنن که اوضاع بازارو آروم کنن وگرنه صبر میکردن مثل دفه های قبل به وقتش ماشینا بیاد برسه بندر با سلام و صلوات و مراسم معرفی و رونمایی و نمایشگاه تحولات و پیشرفت های پیشا دستاورد و حین دستاورد و پسا دستاورد معرفیش میکردن و خوب کرشو میگرفتن و میکردنش تو چشم ما. به گمونم بازم خبری از ماشین نیست و دارن خبر درمانی مزمن میکنن .
خداکنه به وضعیتی برسیم که شما دلال ها مجبور بشید ماستتون رو کیسه کنید، جگر خیلی ها رو شما دلال ها خون کردید
با این شرایط هرچی هم وارد کنند التهاب بازار کم نمیشه، چون سطح درامد مردم با قیمت ها هم خوانی نداره، اینام تبدیل به کالای سرمایه گذاری و لوکس دلال ها و سرمایه دارها میشه،
کارگر و کارمند و مهندس و… با این حقوق ها و هزینه ها قدرت خریدی ندارند

document.getElementById(“ak_js_1”).setAttribute(“value”,(new Date()).getTime())
اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick