یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مجله همراه مکانیک » ویدئو » راهنمای خرید » راهنمای طرح خرید اقساطی خودرو همراه مکانیک (شرایط، مدارک و مبلغ وام)
سالهاست که شاهد رشد سرسام‌آور قیمت خودرو هستیم و انگار این روند قرار نیست متوقف شود. بسیاری از افرادی که قصد خرید خودرو داشتند، با این افزایش قیمت دیگر نتوانستند خودروی دلخواه خود را بخرند. بسیاری از افراد جوان که قصد خرید اولین خودروی خود را داشتند یا حتی رانندگان باتجربه که می‌خواستند خودروی خود را ارتقا دهند، با این افزایش قیمت ناگهانی ناامید شدند. این اتفاق، دلیل اصلی شروع طرح خرید خودروی اقساطی همراه مکانیک در سال 1399 بود.
در طرح خرید خودرو اقساطی، تلاش مجموعه همراه مکانیک این بوده تا شرایط خرید خودرو را برای مشتریان تا حد امکان تسهیل کند. در حال حاضر، همراه مکانیک با بزرگ‌ترین شرکت‌های لیزینگ خودرو کشور همکاری می‌کند و انواع خودروهای صفر و کارکرده را به صورت اقساطی ارائه می‌کند. در این مطلب، زیر و بم طرح اقساطی همراه مکانیک را به صورت کاملا شفاف بررسی کرده‌ایم تا تصمیم‌گیری را برای‌تان راحت‌تر کنیم.
 
در طرح خرید خودرو اقساطی همراه مکانیک امکان خرید انواع خودروی صفر و کارکرده را به صورت قسطی دارید. خودروهای صفر در این طرح شامل تولیدات داخلی و ماشین‌های خارجی می‌شود. خودروهای کارکرده شامل انواع مدل‌های خودروی موجود در بازار شامل ایرانی و وارداتی است. اما دقت داشته باشید که خودروی کارکرده مورد نظر شما باید در نمایشگاه خودروی همراه مکانیک موجود باشد تا بتوانید برای خرید آن به صورت اقساطی یا نقدی اقدام کنید.
 
در طرح اقساطی همراه مکانیک، حداقل 60 درصد قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می‌شود و بقیه مبلغ خودرو به عنوان تسهیلات خرید خودرو توسط همراه مکانیک تامین خواهد شد. مبلغ وام بستگی به قیمت خودروی مد نظرتان خواهد داشت و تا سقف 2 میلیارد تومان قابلیت پرداخت دارد. پس در این طرح، امکان خرید هر خودروی صفر یا کارکرده‌ای که بتوانید مبلغ پیش پرداخت آن را تامین کنید، خواهید داشت.
 
بازپرداخت اقساط کاملا بر اساس خواست شما و توان بازپرداخت‌تان برنامه‌ریزی می‌شود. بستگی به خودتان دارد که بخواهید بازپرداخت اقساط خود را شش ماه، یک ساله، دو ساله و یا سه ساله برنامه‌ریزی کنید. میزان اقساط ماهانه هم بر اساس دوره بازپرداخت انتخابی شما تعیین می‌شود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای شروع پرداخت اقساط می‌توانید روی تنفس 2 تا 3 ماهه حساب کنید.
 
بعد از اینکه مدارک‌تان را تکمیل کردید و اعتبارسنجی انجام شد، بلافاصله فرآیند تامین سرمایه شما آغاز خواهد شد. البته در این مرحله شما معطل تامین وام نخواهید شد چون همراه مکانیک بلافاصله نسبت به تامین سرمایه مورد نیاز شما اقدام خواهد کرد و طی 24 ساعت خودرو تحویل شما داده می‌شود. سند خودرو هم در کمترین زمان ممکن و به صورت شش دانگ به نام شما زده می‌شود تا خیالتان از بابت مالکیت خودرو راحت باشد. البته سند تا زمان تسویه اقساط در رهن خواهد ماند.
 
بودجه کافی برای خرید خودرو نداری؟
با همراه‌مکانیک انواع خودروهای کارکرده و صفر رو اقساطی بخر! انتخابش با تو، خریدش از ما!
ورود به صفحه خرید اقساطی
 
همراه مکانیک سعی کرده تا شرایط خرید خودروی اقساطی را به شکلی فراهم کند که متقاضیان بیشتری با شرایط مختلف بتوانند در این طرح صاحب خودرو شوند. به عنوان مثال در خرید خودروی اقساطی از همراه مکانیک نیازی به ضامن ندارید و حتی امکان اعطای وام روی ماشینی که خودتان پیدا کرده‌اید هم وجود دارد. به طور کلی، اگر بودجه کافی برای پیش پرداخت خودروی مورد نظرتان را داشته باشید، برای استفاده از تسهیلات خرید خودروی همراه مکانیک، مدارک زیر را لازم خواهید داشت:
ارائه فیش حقوقی و گردش حساب برای این است که میزان توان مالی ماهانه متقاضی برای پرداخت قسط مشخص شود.
 
اولین نکته در مورد طرح اقساطی همراه مکانیک این است که خودروهای کارکرده کارشناسی شده هم در کنار خودروهای صفر ارائه می‌شود. بنابراین، متقاضیانی که بودجه کافی برای خرید قسطی خودروی صفر ندارند و یا آن دسته از افرادی که خودروی دست دوم وارداتی را به خودروهای صفر داخلی ترجیح می‌دهند، امکان استفاده از تسهیلات همراه مکانیک را خواهند داشت.
علاوه بر این، در طرح اقساطی همراه مکانیک به هیچ وجه متقاضی درگیر و معطل اقدامات اداری مربوط به دریافت وام نخواهد شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند خودروی خود را تحویل بگیرد. همچنین همراه مکانیک برخلاف رویه معمول اکثر لیزینگ‌ها، سند ماشین را از همان ابتدا به صورت شش دانگ به نام شما خواهد زد تا هیچ نگرانی از بابت مالکیت خودرو نداشته باشید.
به طور کلی، مزایای طرح اقساطی همراه مکانیک شامل این‌هاست:
 
گفتیم که در طرح خرید خودروی اقساطی همراه مکانیک، علاوه بر خودروهای صفر می‌توانید خودروهای کاکرده را هم قسطی بخرید. مزیت گزینه خرید قسطی خودروی کارکرده این است که حق انتخاب مشتریان بیشتر می‌شود و می‌توانند با بودجه‌های پایین‌تر، خودروی مورد علاقه خود را بخرند. البته که تمام این خودروها از فیلتر کارشناسی فنی و بدنه همراه مکانیک عبور کرده‌اند و هیچ خودرویی بدون کارشناسی در همراه مکانیک به فروش نمی‌رسد.
خیالتان راحت؛ سلامت خودرو را تضمین می‌کنیم…
تمامی خودروهای موجود در نمایشگاه آنلاین همراه‌مکانیک، به طور کامل از نظر فنی و ظاهری بررسی شده‌اند. ما از صحت فرآیند کارشناسی خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل به شما ضمانت می‌دهیم. اگر پس از خرید خودرو از همراه ‌مکانیک ایراد فنی یا ظاهری در خودرو مشخص شود که حاصل اشتباه کارشناسان باشد، این خسارت توسط همراه‌مکانیک جبران می‌شود.
خودتان پیدا کنید، ما بخریم…
یکی دیگر از جذابیت‌های گزینه خرید قسطی خودروی کارشناسی شده از همراه مکانیک، ارائه تسهیلات خرید روی خودرویی است که خود مشتری آن را پیدا کرده است. در واقع، اگر خودروی دست دومی را در بازار پیدا کرده‌اید اما بودجه کافی برای خریدش را ندارید، می‌توانید روی خدمات خرید اقساطی همراه مکانیک حساب کنید. ما خودروی مورد نظر شما را کارشناسی می‌کنیم و در صورت تایید فنی و تکمیل بودن مدارک‌تان، ماشین را برای شما لیزینگ می‌کنیم.
 
برای استفاده از طرح خرید اقساطی خودرو، باید اول درخواست خود را ثبت کنید. برای ثبت درخواست کافیست طبق مراحل زیر پیش بروید.
در صفحه اصلی سایت، بخش خرید خودرو، روی گزینه خرید اقساطی خودرو کلیک کنید. در این صفحه می‌توانید تمام خودروهای صفر و کارکرده موجود در نمایشگاه همراه مکانیک را ببینید. اگر خودرویی با شرایط خاص مد نظرتان است، می‌توانید از بخش فیلترها در سمت راست صفحه استفاده کنید تا تمام خودروهای منطبق با شرایط مورد نظر شما نمایش داده شوند.
 
نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک
 
حالا باید روی خودروی مورد نظرتان کلیک کنید تا اطلاعات مختلف ماشین از جمله گزارش کارشناسی آن را ببینید. در این صفحه روی گزینه خرید اقساطی کلیک کنید تا شرایط آن از جمله دوره بازپرداخت، میزان اقساط ماهانه و کل مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید.
 
شرایط خرید قسطی
 
اگر شرایط مورد نظر مناسب شماست روی گزینه ثبت درخواست خرید اقساطی کلیک کنید و در صفحه بعد اطلاعات خودتان شامل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن‌تان را وارد کنید و روی دکمه ادامه و ارسال پیامک کلیک کنید. بعد از وارد کردن کد ارسالی، یک پیام مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن ثبت درخواست همراه با کد پیگیری برای شما ارسال می‌شود. در نهایت یک پرسش‌نامه را خواهید دید که برای نهایی شدن و تسریع فرآیند درخواست‌تان لازم است آن را تکمیل و ارسال کنید.
بعد از طی کردن این مراحل، کارشناسان بخش اقساطی همراه مکانیک خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات مربوط به طرح را برای‌تان توضیح دهند.
 
مجموعه همراه مکانیک یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های خودرویی ایران است که نزدیک به یک دهه در این حوزه فعالیت دارد. ضمن اینکه مجموعه همراه مکانیک به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان برتر ایران شناخته می‌شود و تمام مجوزهای قانونی در زمینه خرید و فروش خودروی صفر و کارکرده را کسب کرده است.
با این وجود برای اینکه خیال مشتریان همراه مکانیک راحت‌تر باشد، از همان ابتدای کار سند شش دانگ خودرو به اسم خریدار خواهد خورد و ماشین در کمتر از 24 ساعت تحویل داده می‌شود.
شرکت‌های لیزینگی که در حال حاضر با مجموعه همراه مکانیک همکاری می‌کنند، جزو معتبرترین شرکت‌های لیزینگ خودرو در ایران محسوب می‌شوند و دارای مجوز رسمی قابل استعلام از بانک مرکزی هستند.
 
جواب این سوال کاملا بستگی به شرایط خودتان دارد؛ اگر امکان خرید نقدی ماشین را حتی با قرض گرفتن دارید و یا اگر می‌توانید وام کم‌بهره از بانک بگیرید، طبیعتا پیشنهاد ما این است که خرید نقدی را در اولویت قرار دهید. اما خب معمولا افرادی سراغ گزینه خرید اقساطی یا لیزینگی خودرو می‌روند که در حال حاضر امکان تامین کل پول مورد نیاز برای خرید خودروی مورد نظرشان را ندارند. بنابراین بیایید با همین فرض، یک حساب‌و‌کتاب دقیق در مورد به صرفه بودن طرح خرید اقساطی همراه مکانیک داشته باشیم.
به عنوان مثال، خودروی دنا پلاس توربو دنده‌ای مدل 1400 را در نظر بگیریم:
این خودرو در تیر ماه 1401 با قیمت حدودی 435 میلیون تومان در بازار معامله شده است. همین خودرو شش ماه بعد و در اواخر آذر 1401 به قیمت حدودی 570 میلیون تومان در بازار رسیده است. اگر در همان تیر ماه اقدام به خرید اقساطی دنا پلاس توربو دنده‌ای از طریق همراه مکانیک می‌کردیم، با پیش‌پرداخت 261 میلیون تومان و دوره بازپرداخت شش ماهه، قیمت تمام شده این خودرو برای‌مان 489 میلیون تومان درمی‌آمد. تقریبا 100 میلیون کمتر از قیمت روز آن در بازار!
حالا بیایید این حساب و کتاب را برای خودروی پژو 207 دنده‌ای مدل 1398 انجام دهیم:
این خودرو در فروردین سال 99 با قیمت 147 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شده است. قیمت این خودرو در آذر سال 1401 به رقم 435 میلیون تومان در بازار رسیده است؛ این یعنی رشد حدودا 300 درصدی! اگر همین خودرو را در فروردین 99 به صورت اقساطی از طریق لیزینگ و با بازپرداخت 3 ساله و اقساط ماهانه 2.5 میلیون تومان خریداری می‌کردیم، قیمت نهایی خودرو در فروردین 1402 برای‌مان 195 میلیون تومان تمام می‌شد. یعنی کمتر از نصف قیمت این خودرو در بازار!
در این محاسبه می‌توانیم به خوبی نرخ تورم وحشتناک موجود در کشور را ببینیم. اگرچه این موضوع باعث تاسف است اما نشان می‌دهد که خرید اقساطی خودرو به عنوان یک کالای سرمایه‌ای تا چه اندازه می‌تواند در حفظ ارزش پول ما موثر باشد.
 
 
با توجه به شرایط و قوانین، در حال حاضر فقط می‌توانیم چک صیادی را به عنوان تضمین بازپرداخت اقساطی از مشتریان بپذیریم.
چک صیادی حتی اگر متعلق به خودتان نباشد، قابل قبول است اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که خودرو به نام شخص دارنده چک سند خواهد خورد.
برای اینکه مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن، خودروی مورد نظرشان را بخرند و گرفتار نوسانات قیمت بازار نشوند، همراه مکانیک مبلغ وام را از اعتبارات خود تامین می‌کند که معمولا بین 1 تا 3 روز زمان می‌برد.
به طور معمول برای دریافت وام نیازی به ضامن ندارید اما اگر مبلغ خودرو و وام از یک میزان مشخص بالاتر باشد ممکن است نیاز به معرفی ضامن داشته باشید.
در حال حاضر فقط امکان پرداخت وام به افراد شاغل دارای فیش حقوقی و یا افراد دارای جواز کسب را داریم.
مشتریان ساکن شهرستان‌ها هم امکان خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک را دارند و فقط لازم است که تعویض پلاک را در تهران انجام دهند.
 با توجه به اینکه خودرو باید به اسم شخص حقیقی باشد، امکان ارائه تسهیلات در این طرح‌ها وجود ندارد
سلام. نرخ کارمزد چقدر هست؟
امیر عزیز سلام
برای اطلاع از نرخ کارمزد تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدن.
021-45612000
ممنون ازهمراه مکانیک
خیلی طرح جالبیه. فقط یک سوال: سود و کارمزد تسهیلات مورد اشاره در متن چقدره؟
سلام حسین عزیز
تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدن.
021-45612000
صفر تا صد کمسیون همراه مکانیک در حالت کلی از این معامله چقدر خواهد بود؟ یعنی چند درصد معامله؟
وفا عزیز سلام
لطفا در این مورد تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات لازم رو در اختیارتون بذارن
021-45612000
این روش بسیار خوب است اما بنده چک ندارم
سلام آقای تقوی عزیز
در این مورد تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنن.
شماره تماس شرکت:
021-45612000
بسیار حرکت جالبی هست در ای اوضاعی که مردم به سختی میتونن خودرو تهیه کنن و به خاطر بودجه کم مجبور هستن خودرو مناسبی پیدا نکنن ، ممنون از همراه مکانیک
با سلام خسته نباشید
اگه این طرح شما به شهرهای کوچیک هم برسه عالی میشه و همه میتونن از این طرح استفاده کنندر ضمن اگه همزمان طرح خرید و تعویض هم داشته باشین فوق العاده میشه
حسین عزیز سلام
امیدواریم به زودی این اتفاق بیفته و در خدمتتون باشیم. باتشکر
در این طرح سود میالغ به چه صورت می باشد؟
مهدی عزیز سلام
در این مورد تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنن.
شماره تماس:
021-45612000
درصد وامش رو هم اگه بگید ممنون میشم
سلام جناب جهانبانی
لطفا در این زمینه با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
سلام.سود تسهیلات چقدر است؟ممنون
سلام دوست عزیز
لطفا در این زمینه با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
بسیار هم خوب
خیلی جالب است با بهره یا بدون بهره چند %
سلام آقای نجفی عزیز
در مورد اطلاع از میزان بهره می‌‌تونید تماس بگیرید یا در اینستاگرام دایرکت کنید.
شماره تماس شرکت:
021-45612000
شرایط خرید اقساطی برای خودروهایی نظیر پراید ممکن نیست چونکه شما پول رو در لحظه خرید با مالک تسویه نمی کنید و پس از تعویض پلاک تسویه می کنید. این کار برا ماشین های خارجی و مدل بالا جواب میده نه برا پراید که مشتری براش همیشه و همه جا هست. مالک با کسی که پول نقد داشته باشه و فوراً تسویه کنه معامله می کنه, لذا شما مشتریای زیادی رو از دست خواهید داد زیرا که اکثر مردم خریدار پرایدن نه ماشینای خارجی, تامام.
بازم مانداریم بخریم ولی خوبه برای دیگران
نرخ سود این تسهیلات چقدر است؟
سلام امیر عزیز
برای داشتن اطلاعات کافی در این زمینه با ما تماس بگیرید در اینستاگرام دایرکت بفرستید.
تماس با شرکت:
021-45612000
اگرهمه چیز طبق نوشته هایتان باشد بی نظیره
سلام طریقه گرفتن وام برای خرید خودرو به چه صورت است؟
لطفا در سایت درخواست ثبت کنید. کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و راهنمایی می کنند.
میزآن بهره تسهیلات؟
لطفا در سایت درخواست ثبت کنید. کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و راهنمایی میکنند.
سلام برای خودرهای اقساطیتون میخواستم بپرسم میشه جامع جواب بدید
من شهرستان هستم میتونم از طرح اقساطی خودرو استفاده کنم؟
سلام. بله ولی نیاز هست برای پیگیری کارهای اداری حدود 2 روز در تهران باشید
با سلام خدمت دست اندرکاران همراه مکانیک بنده ساکن تهران هستم اجاره نامه ام کد رهگیری ندارد و محل کارم یک شرکت ذوب فلزات در یک شهرک صنعتی در شمال و دسته چک صیادی هم مربوط به شمال است آیا امکان خرید اقساطی برای من مقدور هست یا خیر ممنونم از همه همکاران همراه مکانیک
با عرض سلام و وقت بخیر. لطفا یا با شماره تماس شرکت تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند یا درخواستتون رو ثبت کنید تا با شما تماس بگیرند.
سلام خرید کوییک به صورت قسطی یک ساله چند درمیاد می خوام تفاوت قیمت روباکارخانه حساب کنم
سلام کمترین پیش پرداخت چقدر است
سلام. بستگی به خودروی انتخابی شما دارد. تقریبا 80 میلیون تومان
سلام .براید خرید یا فروش چند درصد بابت کمیسیون باید پرداخت کرد
سلام. فروش خودرو در همراه مکانیک رایگان است و کمیسیون خرید خودرو در صفحه همان خودرو در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک قابل رویت است.
سلام خسته نباشید من توی تهران کار میکنم همه گزینه های خرید اقساطی رو خودم دارم به جز چک صیادی ولی برادرم چک داره میشه از چک برادرم استفاده کنم ؟
ممنون
سلام. چک باید فقط به نام متقاضی باشد
سلام، در طرح اقساط امکان تسویه زودتر از موعد با کسر سود فراهم هست یا خیر؟
ممنونم
سلام و وقت بخیر
بله امکانش هست
سلام این طرح هم مثل بقیه طرحهابرای پولدارهاهست آخه من 200میلیون پول داشته باشم میرم یک پارس 94یا95میخرم سوارمیشم دیگه
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick