instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازه زمانی پخش قسمت‌های جدید انیمه Bleach: Thousand Year Blood War با انتشار یک پوستر اعلام شده است.
طرفداران مانگای محبوب بیلچ پس از صبری 10 ساله سرانجام شاهد پخش ادامه این انیمه تحت عنوان Bleach: Thousand-Year Blood War (بلیچ: جنگ خونین هزار ساله) در سال 2022 بودند که نه تنها از جلوه‌های بصری کاملاً جدید و جذابی بهره برده است، بلکه روایت‌گر داستان حماسی تقابل ایچیگو کوروساکی با پادشاه بی‌رحم کویینشی نیز می‌باشد.
آخرین بخش از داستان این فرنچایز در 4 پارت روایت خواهد شد که پارت نخست آن طی 13 قسمت در اختیار مخاطبین قرار گرفته است. حال نیز زمان پخش پارت دوم اعلام شده که در ماه ژوئیه سال 2023 (تیر 1402) پخش خود را آغاز خواهد کرد.
در ادامه نیز می‌توانید پوستر منتشر شده از این انیمه را مشاهده نمایید.
انیمه Bleach: Thousand Year Blood War روایت‌گر پسر جوانی به نام ایچیگو کوروساکی می‌باشد که به صورت اتفاقی از قدرت‌های شینیگامی بهره می‌برد. با این حال مشخص می‌شود که او تنها امید بشریت برای مقابله با موجودات شروری خواهد بود که در نظر دارند تا روح انسان‌ها را تصاحب کرده و بشریت را به نابودی بکشانند.
منبع: Comingsoon
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
من با اینکه قبلیا رو ندیدم، ولی با دیدن این به خفن بودنش پی بردم
این طور که معلومه برم مانگاش رو بخونم بهتره.
نمیدونم چرا انیمه ای مثل وان پیس و بوروتو و… نیست که مثل اینا پخش هفتگی اون ادامه دار باشه و اصلا قطع نشه. برام عجیبه واقعا دیگه این اثر امتحان خودش رو پس داده این رو دیگه چرا پارت بندی کردند.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick