instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی Elden Ring آماری جالب را ثبت نمود و به عنوانی تبدیل شد که بازیکنان هم بیش از سایر بازی‌های 2022 نیمه‌کاره رهایش کرده‌اند و هم بیش از آن‌ها تکمیلش کرده‌اند.
این بازی توانست در سال عرضه‌ی خود موفقیت‌های بسیاری به دست آورد و تنها طی یک ماه پس از انتشار، 13.4 میلیون نسخه‌ی آن فروش رفت. اکنون، وبسایت HowLongToBeat آماری منتشر کرده است که بنا بر آن، حدود 6000 نفر از کاربران این سایت Elden Ring را به پایان رسانده‌اند، اما دست کم 261 کاربر روی پلتفرم مشابه آن را نیمه‌کاره رها کرده‌اند. هر دو رقم یادشده نسبت به آمار دیگر بازی‌های امسال دو برابر بیش‌تر هستند.
در جدول عناوینی که بیش از سایرین تکمیل شده‌اند، Stray با 4000 کاربر و Pokemon Legends: Arceus با 2500 کاربر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار می‌گیرند. موارد یادشده اما تنها رکوردهای Elden Ring نیستند. این عنوان نظرات بسیاری را به خود اختصاص داده است و در جدول زمان اختصاص یافته به یک عنوان هم در صدر قرار دارد. البته، بیش‌ترین تعداد نظرات به The Last of Us Part I تعلق دارد و کم‌ترین آن‌ها به Diablo Immortal.
دلیل اینکه بازیکنان بسیاری Elden Ring را نیمه‌کاره رها کرده‌اند هم واضح است و به گیمپلی نسبتاً دشوار بازی مربوط می‌شود. این عنوان هم همچون سایر آثار فرام سافتور (FromSoftware) در سبک اکشن نقش‌آفرینی جای می‌گیرد و دشمنان و باس‌فایت‌های چالش‌برانگیزی را سر راه بازیکنان می‌گذارد.
یک کاربر این سایت گذر از منطقه‌ی Malenia’s dungeon و Haligtree را دشوار دانسته است و دیگری باور دارد که بازی از باس‌فایت مالکیث (Malekith) به بعد بسیار طاقت‌فرسا می‌شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
گودرت الدن رینگ🔥
فکر کنم عدد هارو اشتباه زدین
شاید ۲۶۱ هزار نفر بوده
261 نفر از 6 هزار نفر کاربر سایت، این آمار حاصل نظرسنجی کاربران سایت هست.
خوب اینجوری که بیشترشون تموم کردن
(دلیل اینکه بازیکنان بسیاری Elden Ring را نیمه‌کاره رها کرده‌اند هم واضح است و به گیمپلی نسبتاً دشوار بازی مربوط می‌شود.)
این چی میگه پس؟!
نسبت به بقیه بیشتره.
هنر میازاکی داخل الدن رینگ این بود که خیلی زیبا سختی به شدت زیاد بازی رو ، پشت اوپن‌ ولد بودنش پنهان کرده و بازیکن با اینکه میبنیه باس های بازی سخت هستن ولی در اکثر مواقع دستش بازه که هر موقع و با هر لولی‌ که خواست بره سمت باس. و اینجوری سختی باس با جهان باز بودن الدن رینگ قابل هضم تره برای گیمر.
دقيقا نكته ايه كه باعث ميشه آثار مشابه برام جذابيت كمتري داشته باشند.اين كار يعني از سر باز كردن لول ديزاين و توازنش با ديفيكالتي. يك لول ديزاين حرفه اي بايد طوري باشه كه تورو به سمتي سوق بده تا در زمان درست با قابليت كافي به نقاط بحراني بازي برسي.. درهر صورت عمده ي بازي هاي اوپن ورلد، مشكلات محتوايي بزرگ دارند به جز راكستار.
دی ال سی کلا 30 تا جایزه برد تو فروش هم از یه بازی لگو کمتر فروخت و فوربیدن وست هم که یه بازی AAA هه از پنتیمنت که 4 نفر ساختنش کمتر جایزه گرفته این از انحصاری های سونی برای 2023 گوست اف سوشیما داره که اسمشو عوض کرده گذاشته رایز اف رونین همین. سطل آشغال 5 به جز ریمیک انحصاری دیگه ای نداره دیگه حرفی ندارم.
به عنوان کاربر پلتفرمی که مجموع جوایز تاریخ کنسولش اندازه حتی یکی از 3 بازی برتر سونی نمیشه خیلی داری به جوایز اهمیت میدی
بازی لگو زودتر اومده، اونم به صورت مولتی پلتفرم…
داری یه اثر انحصاری که یه ماه آخر سال ۲۰۲۲ اومده رو با یه گیم مولتی پلتفرمی که اوایل سال ۲۰۲۲ اومده، از نظر فروش مقایسه میکنی؟ بعد میگی دیگه حرفی ندارم؟!! این حرف نبود، چرت گفتن بود🙄
اون رایز آو د رونین هم اگه انحصاری جعبه بود، الان داشتی بال بال میزدی و میگفتی سوشیما کیلر😂
همونجوری که به شبیه ساز پرتاب نیزه(هل بلید ۲) میگید گاد کیلر!!
پادشاه واقعی افتخارات و شکننده ی رکوردها قراره Last part 2 رو فوت بده و از تخت آهنین پرت کنه پایین 😂 واقعاً این بود همه ادعا؟
تا به الآن تعداد جوایز = 278
دیگه وای به حال ۲ ماه پیشه رو 😂👊
ول کن این حرفارو،سیب زمینی چی داره ،فک کردی با این حرفا کسی سمته بنجل کپسول میره،با وجود پلی استیشن نه خخخخ
فعلا بدو تا ما انحصاری بزنیم
۱۸۷ تا جایزه تا اینجا…
کجا زده ۲۷۸ تا؟؟
دلست ۲ فک کنم ۳۲۲ تا جایزه داره
یادم نمیاد وقتی لست ۲ از ویچر ۳ عبور کرد کسی گفته باشه ویچر فوت شد ، پرت شد پایین ، ادعاهاش نابود شد
هر وقت تمام جوایز تاریخ ایکس باکس هم اندازه لست ۲ شد اونوقت بپرید وسط
الدن رینگ رقیب بزرگی داشته . گاد اف وار خودش کلی جایزه برد ولی لست فک کنم رقیب بزرگ سال انتشار نداشت ولی خدایی جایزه های لست حقش بود
بار اول نصبش کردم بدون ترینر یکم بردمش uninstall کردمش
بار دوم با ترینر بردمش و به شدت تجربه افتضاحی بود uninstall کردمش
بار سوم با تمام اپدیت ها و بدون ترینر و یکم کمک از یوتیوب به بهترین تجربه سولزبورن پلیریم تبدیل شد و بردمش اخر
ایکس فنا چی؟
تمومش کردین یا فقط به عنوان دکل ازش استفاده کردین؟؟😂(من که ادعام نمیشه توی این سبک و سراغش نمیرم)
آره بابا هم ۷۰ دلار براش هزینه کردین و هم اینکه بعضیاتون از وسطا به بعد به “این چه غلطی بوود که من کردم” افتادید.
یاد اون حرف رفیقمون افتادم که میگفت ۱۵ درصد از سهام فرامسافتور رو سونی خریده. پس الکی سرش دعوا نکنید، چون چیزی به شما نمیرسه جز دکل نوردی😂✌
دیگه کار به جایی میرسه که ایکس فنا از شدت بی گیمی، سر بازیای استودیوهای پلی استیشن با هم دعوا میوفتن!!
تو یکی از کامنت ها طرف از لجی که سر گاد داشت میگفت که رتبه ی هورایزن باید بیشتر از گاد میبود از نظر این وبسایت😂😂
الان دردت چیه؟ اگه داری واسه مقایسه شدن جوایز گاد با الدن این حرفا رو میزنی که خب مقصر اولش خود سران سونی و فن بیسش هستن با تأکید افراطی و بولد کردن یه سری امر بی اهمیت مثه متا و جوایز – وقتی عادت کردی خوب بودن یه ویدیو گیم رو با این چیزا بسنجی ، پس باید انتظار داشته باشی بر علیه خودتم استفاده بشه – حقیقت اینه که جوایز وبسایت ها و حتی مراسم گیم آواردز هیچ وقت و در هیچ مقطع و هیچ نسلی اهمیت نداشته ، چیزی که واقعا مهمه تجربهٔ شخصی گیمره نه نظر یه سری منتقد که هیچ وقت نمایندهٔ همهٔ کامیونیتی گیم نیستن و نمی تونن نظرشونو به عنوان فکت همگانی صادر کنن – اگرم از روی فیشار این حرفا رو میزنی که خدا شفات بده
پونزده درصد از سهام رو سونی خریده اوکی حلالش ما هم کاری نداریم تو چته این وسط😂 نکنه نصف سهام سونی و فرام مال توعع؟
از دیسایی که بهت میدن معلومه خیلی فشار خوردن😂
دابش چی به تو میرسه.
حالم بهم میخوره از بحث های بچگانه ی دو فرقه ی فن بوی که میان کامنت میدن انگار باید بزنن تو سر رقیب. اصن فنای ایکس باکسو نباید رقیب خودت بشمری که اینقدر چرت و پرت تحویل بدی
نصفتونم یا عکس الی گذاشتین یا ایلوی و ناتان و اینا خدایی تا حالا ایکس فنی با پروف گرز و مستر چیف ندیدم فن بوی بازی در بیاره ولی شما ها اکثرتون این عکسارو دارین
این گیم برای کژوال گیمر ها مناسب نیست برای گیمرهای واقعی هاردکور ساخته شده 🔥
من خودم از طرفدارای بازی های سولزبورن هستم اما حتی منم قبل از باس فایت godskin duo کل فایل بازی رو پاک کردم انقد که Banished Knight ها رو مخ بودن! البته بعد از یه ماه دوباره از اول نصب کردم و بازی رو تموم کردم. کلا برای من اولین باری که این بازی هارو تموم می کنم عذاب خالصه اما playthrough های بعدی همینجوری بهتر و بهتر می شن.
وقتی این کاره نیستی و جو گیر میشی بر اساس متا بازی میخری همین میشه دیگه
باس ها در صورتی که بدون استفاده از میمیک تیر و اشز اف وار زده بشن ممکنه سخت باشن اکثرا تو سطح متوسطی قرار دارن
Malenia Blade of Miquella
Mogh Lord Of Blood
Maliketh
این سه عدد به شدت سخت بودن برام فک میکنم سخت ترین باس های بازی هستن
Black Kindred گارگویل هم با اینکه مینی باسم نیست پدر ادم در میاره وقتی تنهایی میجنگی باش جلو در بیست کلرجی من
کسی که اولین بار باشه الدن بازی کنه بازی سخته براش فرقی نداره تازه کار باشه یا با تجربه ولی اگه از میمیک یا سایر کارها راحت انجام بدهن ساده میشه بازی .
black Kindred مینی باس حساب نمیشه جز باس های کامل تمام عیار بازیه ولی نسخه معمولی گارگویل ها میشه گفت مینی باس ولی نسخه سیاه گارگویل ها نه
ببخشید بابت اسپم دوستان یه فی.لتر شکن خوب معرفی کنین واسه موبایل خودم چن تا خوب داشتم دیگه کار نمیکنن
minifox رو امتحان کن
این خبر مدرک خیلی خوبی هست واسه نشون دادن اینکه حرکتی که سانتامونیکا مبنی بر اسون تر کردن پازل ها و در کل, بازی برای جذب مخاطب بیشتر زده اصلا توجیه خوبی نبوده.با اینکه Bloodborne و sekiro رو آثاری به مراتب بهتر از elden ring(چه از لحاظ موسیقی ،کامبت،لول دیزاین،طراحی های باس های بسیار با ابهت تر و…..)می‌دونم اما elden ring رو از این لحاظ یک الماس درخشان در این زمانه می‌دونم چرا که در زمانی که بسیاری از کمپانی های بزرگ که فکر می‌کنند دور زمانه بازی های داستانی نزدیک به پایان هست elden ring با فروش فوق‌العاده و جذب مخاطب فوق العادش(Ragnarok با اینکه لول دیزاینش به گونه ای هست که کلا verticalityرو کلا از بازی حذف کرده و احتمال شکست خوردن player در طول مرحله تقریباً نزدیک به صفر هست و یک بازی سخت به هیچ وجه محسوب نمیشه player های کمتری به نسبت elden ring اون رو به پایان رسوندن)و مشت محکمی است بر تمام این گزافه‌گویی ها و نشون دهنده این که وقتی به مخاطب چیزی رو ارائه میدی که مخاطب به خاطر اون چارچوب‌هایی که داری از اون اثر خوشش میاد و اون چارچوب‌ها رو نه تنها حفظ میکنی بلکه اونهارو ارتقا میدی به بهترین وجه ممکن هم پاسخ میگیری.
مطمئنی تایم عرضه گیم رو در نظر گرفتی!!؟ الدن داره به یک سالگی میرسه و گاد هنوز ۲ ماهش نشده!!!!!
بگذار حداقل یکسال هم از عرضه گاد بگذره بعد مقایسه کن.
الدن رینگ خیلی راحته بشرط اینکه قلقش دستت اومده باشه و بتونی بیلد درست کنی .من باراول با ذوق بدون هیچ تجربه ای از سری سولز الدن رینگ نصب کردم بعد یه ساعت پاکش کردم چون ک نمیتونستم نگهبان درخت همون اولین باس رو بزنم بعد وقتی فهمیدم این باس اورپاور هست و باید لول اپ کنی و… دوباره به سمت بازی اومدم تا غرورمو حفظ کنم بازی کاملا تموم کردم ولی اخرای بازی انقدر اورپاور شده بودم ک دیگ بازی بهم حال نمیداد .رفتم تموم سری سولز و بازی کردم و دوباره الدن نصب کردم همون اسب سواره رو همون اول بازی با تموم کلاس ها نودمیج زدم . و با لول صد پونزده بازیو تموم کردم و تموم باس ها چالشی بودن و نهایت لذت رو بردم .از اینجا هرکی با بیلد جادو بازی تموم کرده نوبه
لذت بازی‌های فرامسافتور بخاطر همین عذاب آور بودنشونه هر کی ناراحته جمع کنه از کامیونیتی سری سولز بره
یکیش منم :دی
“بازی از باس فایت مالکیث به بعد طاقت فرسا می‌شود” !!!؟؟؟ خب چرا؟؟؟ والا توی گیمپلی من، بعد کشتن مالکیث تا پایان بازی به ۳ ساعت هم نمیرسه. تازه بیشتر این تایم هم از الدن لرد اول و فاینال باس بازی شکست خوردم.
رها نکردم… به پایان نرسوندم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick