یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
محمد عباس تبار را به خاطر بسپارید؛ قهرمانی که به جنگ سرطان رفته است…
محمد عباس تبار، همان بازیکن جوانی است که عکسش را روی بنر بازیکنان شهرداری همدان دیدیم…
به گزارش طرفداری، هفته گذشته در بازی های لیگ آزادگان، بازیکنان تیم شهرداری همدان با در دست داشتن یک بنر که روی آن نوشته شده بود؛ «دوستت داریم داداش، با قدرت برگرد؛ منتظرتیم» عکس تیمی گرفتند. آن بازیکن کسی نیست جز محمد عباس تبار که تا همین چند روز پیش برای شهرداری همدان در لیگ آزادگان بازی می کرد. او که به گفته خودش، خبر از بیماری اش نداشت با تشخیص اشتباه پزشکان، هفته ها به زور داروی مسکن بازی می کرد تا این که در نهایت فهمید سرطان مری دارد.
اما محمد روحیه اش را نباخته و در حال مبارزه با سرطان است. امروز خبرنگار ورزش سه با این بازیکن که سابقه بازی در مس رفسنجان، شهرداری همدان، شهدای بابلسر و رایکا بابل را دارد و این فصل مجددا برای همدانی ها به میدان می رفت، گفتگو کرده و عباس تبار با تشکر از باشگاه شهرداری همدان، با روحیه عالی از تلاش خود برای شکست دادن سرطان و بازگشت به میادین فوتبال حرف زده است؛
 بازیکنان با من تماس می‌گیرند و حرف‌های خیلی قشنگی می‌زنند. من در حال حاضر شرایط جسمی خوبی ندارم و شاید از بین هر صد تماس، ده تا را جواب می‌دهم و بیشتر مواقع خواب هستم اما همان چند تماس و پیامی هم که جواب می‌دهم، به قدری قشنگ است که انرژی‌ام را ده برابر می‌کند. دم همه گرم، خاک پایشان هستم و به همه هم گفتم که یک روز جبران می‌کنم. از کادرفنی، بازیکنان تیم، خانواده‌ام و همه کسانی که حمایت کردند تشکر می‌کنم؛ خیلی محکم پشت من ماندند و تنهایم نگذاشتند. واقعا از همه کسانی که برای من انرژی مثبت فرستادند، ممنونم. تا الان صفر تا صد هزینه‌های درمان من را باشگاه پرداخت کرده است؛ در صورتی که این کار واقعا وظیفه آنها نیست و در قرارداد هم ذکر نشده است. از احمد آقا [جمشیدیان] کادر فنی، علی آقای رضایی، سرپرست تیم، مدیرعامل و همه تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشیدند و من را مثل بچه خودشان دانستند. دم همه گرم.
ما هم مثل بچه های خوب شهرداری همدان که دلتنگ همبازی محجوب شان هستند، بی صبرانه منتظریم این پسر به میدان برگردد. محمد عباس تبار که در حال شیمی درمانی است تا برای عمل جراحی آماده شود، خیلی زود به فوتبال برمی گردد، آن وقت حتما در استودیوی طرفداری با هم می نشینیم و گپ می زنیم.
اخبار داغ
لعنت به سرطان، پدرم بعد از پنج سال مبارزه با سرطان در حالی که به نظر میرسید سرطان رو با انواع تومورای ریز و درشت شکست داده با یک تومور چند میلی تو عثنی عشر جونشو از دست داد، واقعا عجیبه که یه توده به اون ریزی تو بدن چکار میکنه
آرزو سلامتی برای محمد عباس تبار
امیدوارم هر چه زودتر راه درمانی برای این بیماری لعنتی پیدا بشه
بیمار شدن عزیزهای سالمند آدم، واقعا دردناک و تلخ هستش ولی وقتی بچه یا جوونی رو میبینم که به این بیماری گرفتار هستش
بدجور دلم میگیره
محمد عباس تبار امیدوارم در چلنجای زندگیت همیشه پیروز و موفق باشی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
خدا شفاش بده
به امید سلامتی همه مریضها
زود خوب شو پسر❤️ همه منتظر شنیدن خبر سلامتیت و مصاحبت با طرفداری هستیم
دم رسانه طرفداری گرم ، بعد از خوب شدنش حتما باهاش مصاحبه کنین . کارتون فوق العادست
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick