instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مدیران اجرایی سریال Wednesday از علاقه خودشان به ساخت سریالی بر اساس نسخه جوان شخصیت خانم مارپل گفته‌اند.
سریال ونزدی (Wednesday) جدیدترین اثر موفق و پربیننده سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که توانست به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند و توجه بیننده‌های بسیار زیادی را به خودش جلب کند.
کاراکتر ونزدی لزوما همیشه با ژانر معمایی و قتل مرتبط نیست اما سازندگان سریال «ونزدی» توانستند تا با آوردن شخصیت ونزدی با بازی جنا اورتگا به مدرسه نورمور و پرداختن به داستان قتل چندین دانش‌آموز آنجا، داستان معمایی جالبی را به تصویر بکشند.
حالا مایلز میلار و ال گوف که مدیران اجرایی سریال «ونزدی» هستند، از علاقه خود به ساخت سریالی بر محوریت شخصیت جوان خانم مارپل (Miss Marple) گفته‌اند. این دو نفر که برای ساخت سریال اسمال‌ویل (Smallville) نیز شناخته می‌شوند، اظهار داشتند که برای سال‌ها سعی در ساخت سریالی بر محوریت جوانی‌های خانم مارپل داشته‌اند.
شخصیت خانم مارپل کاراکتری به شمار می‌رود که توسط نویسنده افسانه‌ای ژانر معمای قتل یعنی آگاتا کریستی خلق شده است. او همانند هرکول پوآرو، محققی بزرگ است و در اکثر داستان‎‌ها نیز به عنوان فردی پا به سن گذاشته توصیف شده است.
مطمئنا ساخت سریالی بر محوریت ماجراجویی‌های دوران جوانی خانم مارپل نه تنها می‌تواند توجه طرفداران قدیمی را جلب کند بلکه می‌تواند بیننده‌ها و طرفداران جدیدی را برای این فرنچایز به همراه داشته باشد. مایلز میلار در این رابطه گفته:
ما برای مدت‌ها سعی در ساخت سریالی بر محوریت دوران جوانی خانم مارپل داشتیم و احتمالا همین نیز باعث شده تا ما عنصر معمایی بیشتری را در داستان سریال «ونزدی» جای بدهیم.
داستان‌های معمایی و رازآلود همیشه جالب‌توجه هستند و نگارش آن‌ها برای نویسنده همانند حل پازل است.
از همین رو، فکر می‌کنم که به تصویر کشیدن داستان خانم مارپل و تبدیل شدن او از جوانی تازه‌کار به کارآگاهی قدرتمند می‌توانست بسیار جالب‌توجه باشد.
با توجه به موفقیت سریال «ونزدی» احتمال اینکه سریالی نیز بر محوریت جوانی‌های خانم مارپل ساخته شود، دور انتظار نخواهد بود. با این حال، هنوز این موضوع به صورت رسمی تایید نشده است. این در حالی است که سرویس آنلاین نتفلیکس هنوز سریال «ونزدی» را نیز برای فصل دوم تمدید نکرده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick