یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دروازه بان ملی پوش پرسپولیس با درخشش‌های متوالی خود تأثیر بسزایی در صدرنشینی این تیم تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر داشته است.
به گزارش خبرنگار مهر تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی دو بر صفر مقابل گل گهر سیرجان به امتیاز ۲۹ رسید تا جایگاه نخست جدول را در پایان هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر کسب کند.
سرخپوشان پایتخت در حالی توانستند تفکرات امیر قلعه نویی را در سیرجان شکست دهند که علیرضا بیرانوند با عملکرد درخشان خود مانع از گل خوردن زودهنگام تیمش شد. بیرانوند در دقیقه ۸ توانست ضربه پنالتی حمیدرضا پورعلی را مهار کند تا تعداد گل‌های خورده اش را به عدد ۵ برساند.
میانگین ۴ درهم درصد گل خورده در پرسپولیس نشان از تداوم درخشش بیرانوند در چارچوب دروازه پرسپولیس دارد. بازگشت او به قفس توری سرخپوشان در ابتدای فصل جاری باعث شد تا او نقش مستقیم در سه پیروزی این تیم تا اینجا داشته باشد.
یحیی گل محمدی که بهتر از هر شخص دیگری اهمیت صدرنشینی در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم فصل را می‌داند درباره عملکرد بیرانوند گفت: از او ممنون هستم که با مهار پنالتی بازیکن گل گهر سیرجان توانست پرسپولیس را در بازی نگه دارد. کلین شیت مهمی که شاید در پایان فصل برای گل محمدی و بازیکنانش در پرسپولیس اهمیت چندانی در رقابت تنگاتنگ با استقلال، سپاهان و حتی همین گل گهر سیرجان داشته باشد. بیرانوند با بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس در دیدار با گل گهر سیرجان تفاضل گل‌های این تیم را به عدد ۱۰ رساند تا سرخ‌ها یکی از بهترین آمارهای دور رفت لیگ برتر را به نام خود ثبت کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick