یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژی
کارشناسان معتقدند با روی کار آمدن سرویس استارشیلد به عنوان سرویس جدید استارلینک برای دولت ها، درآمد این شرکت افزایش چشمگیری خواهد داشت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اسپیس ایکس اخیرا از سرویس جدیدی به نام استارشیلد رونمایی کرد که برای دولت ها توسعه داده شده است. این سرویس می تواند درآمدهای […]
کارشناسان معتقدند با روی کار آمدن سرویس استارشیلد به عنوان سرویس جدید استارلینک برای دولت ها، درآمد این شرکت افزایش چشمگیری خواهد داشت.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اسپیس ایکس اخیرا از سرویس جدیدی به نام استارشیلد رونمایی کرد که برای دولت ها توسعه داده شده است. این سرویس می تواند درآمدهای این شرکت را به شدت افزایش دهد. این درآمد با توجه به ضررهایی که ایلان ماسک از آن حرف می زند و هزینه های آن در اوکراین می تواند بسیار قابل توجه باشد.
اسپیس ایکس اخیراً سرویس جدید استارشیلد را در وبسایت خود معرفی کرده است. اما هنوز جزئیات زیادی در مورد این سرویس منتشر نشده است. تنها توضیح ارائه شده برای استتارشیلد توجه به حمایت از تلاش های امنیت ملی است که در آن از فناوری استارلینک استفاده میشود. طبق توضیح کارشناسان صنعت ماهواره به اینسایدر، سرویس جدید استار شیلد برای استفاده نهادهای دولتی به طور منحصربه‌فرد توسعه یافته است. همچنین این ابزار می‌تواند به عنوان تقویت مالی استارلینک نیز محسوب شود.
بیل ری معاون شرکت مشاوره گارتنر در مصاحبه‌ای به اینسایدر گفت: استارلینک از این پس نیاز به کسب درآمد دارد و این شرکت برای ادامه باید ۵ تا ۱۰ میلیون مشتری داشته باشد. با توجه به اعلام اسپیس ایکس در مورد داشتن بیش از یک میلیون مشترک فعال برای سرویس اینترنت ری می‌گوید این تعداد برای کسب درآمد کافی نیست. وی اضافه کرد اسپیس ایکس باید فوراً کار خود را افزایش دهد و در صورتی که مشتریان این شرکت دولتی یا دفاعی باشند باید خیلی سریع و کامل انجام شود.
وی در ادامه می گوید: استارشیلد می تواند به عنوان یک جریان درآمدی جدید برای اسپیس ایکس جایگزین استارلینک شود. اما نمی توان گفت این سرویس تا چه اندازه می‌تواند درآمد را افزایش دهد. اسپیس ایکس بخشی از ماهواره های نسل دوم استارلینک را طی روزهای گذشته به مدار ارسال کرد. این ماهواره ها قرار است با قابلیت جدید به گوشی ها متصل شوند و اسپیس ایکس نیز به دنبال دریافت مجوز برای ارائه این قابلیت از کمیسیون ارتباطات فدرال است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick