یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تاثیر جزئی تعطیلی مدارس بر ترافیک شهر گفت: حجم ترددهادر معابر اصلی و فرعی شهر تهران روبه افزایش و سنگین گزارش می‌شود‌
سرهنگ علی‌اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت صبح دوشنبه  دوازدهم دی ماه 1401 اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم.
سرهنگ شریفی ادامه داد‌: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک است. 
وی تصریح کرد: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از  پل  صیاد ،  مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 
شریفی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از بزرگراه امام علی (ع)  ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.
سرهنگ شریفی افزود‌: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از  ابتدای صبح  در تمامی تقاطع ها و معابر  و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و طرح جناغی  ها بمنظور  نظم بخشی به بزرگراهها در  حال اجراست‌.ژ
وی گفت‌: تعطیلی مدارس تاثیر جزیی بر ترافیک شهر  تهران داشته است ولی  آنچنان که باید شاهد کاهش ترددها نبودیم.
منبع : تسنیم
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick