یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
راز دلخوری سرمربی پرتغالی از مدیرعامل فتح‌الله‌زاده در اتاق ساپینتو را قفل کرد!
دلخوری ساپینتو از فتح‌الله‌زاده، داستان جالبی دارد و ریشه آن به اتاقی در کمپ مرحوم حجازی برمیگردد.
به گزارش "ورزش سه"، دلخوری هفته گذشته ریکاردو ساپینتو که در نشست مطبوعاتی انعکاس داشت، بر سر یک اتفاق عجیب بروز کرده است. سرمربی پرتغالی استقلال بعد از انتقال تمرینات باشگاه استقلال به محل کمپ ناصر حجازی، با مسائل جدیدی مواجه شده است.
جدای از اینکه او باید از محل اقامتش در هتل اسپیناس در سعادت آباد، به محله ارم برود و این وقت بیشتری از او می گیرد، به نسبت زمانی که استقلال در مجموعه انقلاب به تمرین می پرداخت، یک اتفاق در هفته گذشته بین او و مدیرعامل باشگاه رخ داده که باعث دلخوری شدید او شده است.
استان از این قرار است که بنا بر طرح و پلن قبلی، قرار بود یکی از اتاق های طبقه اول محل ساختمانی که در کمپ حجازی ساخته شده، در اختیار ساپینتو باشد و این اتاق از قبل جانمایی شده بود. با این حال، با حضور فتح‌الله‌زاده در کمپ ناصر حجازی، او این اتاق را برای خودش برمی دارد و در حال حاضر، در آن را قفل کرده است!
اتفاقی که باعث ناراحتی شدید ساپینتو شده چرا که او در دوره مدیریت قبلی، براساس نیازهای کادرفنی، این اتاق را برای حضور خود در کمپ حجازی رزرو کرده بود و قرار بود او و کادر فنی در این اتاق حضور چند ساعته ای در محل باشگاه داشته باشند تا برنامه های روزانه خود را پیش ببرند.
در عین حال، بعضی موضوعات مثل سرامیک شدن رختکن بازیکنان و یکی دو نکته جدید مربوط به کمپ باعث شد تا او در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با مس رفسنجان، از مدیررسانه ای باشگاه، محمدحسین زرندی، از اینکه اوضاع کمپ را مناسب توصیف کرده بود، گلایه کند.
ساپینتو که با انتخاب مصطفی آجورلو به ایران آمده، بعد از جدایی مدیرعامل آبی ها هنوز رابطه آنچنان گرمی با فتح‌الله‌زاده ندارد و بروز این اتفاق هم به ایجاد یک دیوار بی اعتمادی بین طرفین کمک کرده است.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick