یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه بهمن و شرکت بهمن دیزل برنامه دارد سه محصول کار و تجاری خود را در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده عرضه کند. این شرایط فروش که ویژه دی ۱۴۰۱ است، با تحویل فوری همراه بوده و عرضه این خودروها از نوع نقدی است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این طرح فروش بهمن دیزل سه محصول کامیونت فورس ۶ تن خوابدار، مینی بوس سحر پلاس و کشنده امپاور BD500 عرضه می شوند. همچنین قیمت خودروها به صورت نقدی و قطعی بوده و ۳۰ روز پس از تکمیل مدارک مشتری و اقساط خودروی فرسوده، فرایند تحویل انجام خواهد شد.
متقاضیان این طرح فروش می توانند از ۱۲ دی ۱۴۰۱ تا ۱۵ دی ۱۴۰۱ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. پس از پایان این مهلت فرایند قرعه کشی برگزار می شود و مشتریان نهایی این طرح فروش بهمن دیزل مشخص خواهند شد. متقاضیان باید دقت داشته باشند که برای خرید مینی بوس سحر پلاس نیاز به اسقاط یک مینی بوس است و برای خرید امپاور BD500 باید یک کشنده اسقاط شود و برای خرید فورس ۶ تن خوابدار هم نیاز به اسقاط یک کامیونت است.
کجاش فوری تحویل میدهد . دوماه اسقاط طول میکشه بعدش قیمت اعلام میکنه که شاید قیمت بیشتر از قیمت اعلامی باشد بعدا یکماه ماشین تحویل میدهند . پول اسقاط کامیون و کامیونت و مینیبوس هم نمیدهند . همش ضرر است
باعرض سلام وادب درسته که تو این افزایش قیمتها کار درستی کردید طرح فرسوده گذاشتید ولی حد اقل یه چیزی رو هم برا فروش عادی میزاشتید که یه عده بدبخت که پولشون مثل ما بی ارزش شد میتونستن یه کامیونت ثبت نام کنن


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick