یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژیطبق گزارش جدیدی که توسط موسسه DSCC منتشر شده است، ما در سال ۲۰۲۳ شاهد رشد چشمگیری در میزان فروش گوشی‌های تاشو خواهیم بود. این به معنای آن است که محبوبیت گوشی‌های تاشو در سال جدید در بین مشتریان، افزایش بی‌سابقه‌ای خواهد یافت.‌
سامسونگ در حال حاضر یکی از بازیگران اصلی بازار گوشی‌های تاشو است و این شرکت در سال ۲۰۲۲ عملکرد بسیار خوبی در این بخش داشت. این شرکت در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ حدود ۵.۲ میلیون گوشی تاشو عرضه کرده بود و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۳ نیز این موفقیت را تکرار کند و حتی عملکرد بهتری داشته باشد.    
از طرفی، شرکت‌های دیگری نیز در حال پیوستن به بازار گوشی تاشو هستند و ما شاهد ارائه محصولات متنوعی به این بازار هستیم. شرکتی مثل گوگل نیز قصد دارد در سال ۲۰۲۳ اولین‌ گوشی تاشو خود را با نام پیکسل فولد عرضه کند. شرکت‌های اودو، ویوو، شیائومی و موتورولا نیز به‌دنبال حضور جدی در این بازار هستند.  
موسسه DSCC پیش‌بینی کرده است که میزان عرضه گوشی‌های تاشو در سال ۲۰۲۳ به ۱۷ میلیون دستگاه خواهد رسید. در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که سال آینده کدام شرکت‌ها عملکرد موفقی در این بازار خواهند داشت. 
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick