یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جلسه هیات رئیسه فدراسیون  به منظور بررسی سی یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون با حضور کلیه اعضا صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد و حاضران در این نشست، در خصوص مسائل جاری فدراسیون بحث و تبادل نظر کردند.
هادی بشیریان رئیس فدراسیون ضمن تسلیت فرارسیدن سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گزارشی از میزبانی سومین دوره رقابت‌های شطرنج دانشجویان آسیا، فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.
در این جلسه در خصوص بررسی رشته‌های اعزامی به سی و یکمین یونیورسیاد و انجمن‌های فدراسیون بحث و تبادل نظر و مقرر شد در خصوص نفرات برای ریاست انجمن‌های فدراسیون با در نظر گرفتن شرایط و توانمندی‌های افراد بررسی‌های لازم صورت گرفته تا در جلسه آتی در خصوص انتخاب انجمن‌ها تصمیم گیری شود.
همچنین در خصوص تیم‌های اعزامی به یونیورسیاد با روسای فدراسیون‌های مربوطه رایزنی شده تا برنامه ریزی لازم در خصوص اردوها و مسابقات انتخابی انجام گیرد.
در پایان این نشست تصمیم گرفته شد اعضای ستاد اجرایی یونیورسیاد سال ۲۰۲۳ چین معرفی شوند.
بشیریان، خواجوی، علی دوست، عنبریان، خدادادی، شهبازی، امیر عباس لشگری، کریمی، مرادی و خانم‌ها سلمان و رحیم دل در این جلسه حضور داشتند.
یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان قرار بود سال گذشته در کشور چین برگزار بشود که به خاطر محدودیت‌های کرونایی، این رقابتها یکسال به تعویق افتاد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick