instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طبق صحبت‌های جیمز وان به نظر می‌رسد که فیلم The Conjuring 4 این مجموعه را به پایان خواهد رساند.
فیلم The Conjuring (احضار) در سال 2013 به کارگردانی جیمز وان اکران شد و نه تنها فروش سرسام‌آوری را در گیشه به ثبت رساند، بلکه زمینه‌ساز یک فرنچایز سینمایی در ژانر وحشت شد که آثار مختلفی حول محور آن تاکنون در برای سینماگران ساخته و پخش شده‌اند که هر یک از آن‌ها با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده‌اند. آخرین اثر این فرنچایز نیز The Conjuring: The Devil Made Me Do It (احضار: شیطان مرا وادار کرد) نام داشت که در دوران اوج همه‌گیری ویروس کرونا اکران شد و فروشی بالغ بر 206 میلیون دلار را رقم زد.
این مجموعه محبوب ژانر وحشت که تاکنون موفق شده تا بیش از 2 میلیارد دلار در باکس‌آفیس جهانی فروش را به ثبت برساند، با بازگرداندن دیوید لزلی جانسون به عنوان فیلم‌نامه‌نویس، برای ساخت چهارمین فیلم خود آماده می‌شود.
در حالی که تازه‌ترین اثر جیمز وان در قامت تهیه‌کننده و نویسنده، M3GAN (مگان) نام دارد، با این حال او در مصاحبه جدید خود اطلاعات مهمی را حول محور فیلم The Conjuring 4 منتشر کرده است.
بله ما مشغول ساخت فیلم The Conjuring 4 هستیم. ما از طریق این مجموعه به وقایعی پرداختیم که خانواده وارن در طول زندگی خود تجربه کرده‌اند. ما قصد داریم تا با صرف زمان کافی، ماجراجویی‌های این خانواده را به طریق مناسب ادامه داده و احتمالاً در بهترین حالت ممکن به پایان برسانیم. برای تحقق این مسئله ما قصد داریم تا بهترین شیوه ممکن را به کار بگیریم.
با توجه به صحبت‌های جیمز وان و استفاده از “احتمالاً در بهترین حالت ممکن به پایان برسانیم”، از او سوال شد که آیا فیلم چهارم، این مجموعه را پایان خواهد رساند یا خیر که او در پاسخ گفت:
ما نمی‌دانیم. شما هم نمی‌دانید. به زودی متوجه خواهیم شد.
زوج پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا در قامت اد و لورین وارن رقم‌زننده برخی از خاطره‌انگیزترین وقایع ژانر وحشت برای مخاطبین بوده‌اند که انتظار را برای مشاهده The Conjuring 4 بسیار طاقت‌فرسا کرده است.
طرفداران این فرنچایز تا آن زمان می‌توانند به تماشای فیلم جدیدی از این فرنچایز تحت عنوان The Nun 2 (راهبه 2) بپردازند که در تاریخ 8 سپتامبر (17 شهریور 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
میتواند؟؟؟؟
شما هم اینقد این سری رو کش بدین که مث سریع و خشن تو فضا برن و دنبال اجنه بگردن😐😐😐😐
تا یه چیزی رو لوس‌ نکنین ول نمیکنین که
امیدوارم از نسخه قبل بهتر باشه ، قسمت ۳ بدترین بود
عالیه یه آنابلم بسازید بعد تمومش کنید فرنچایز رو کش ندن که خسته کننده میشه
بنظرم اصلا نباید حتی ۴ روهم بسازن؛ این مجموعه هرچقدر که بیشتر ازش فیلم ساختن، بدتر شد. بهترین نسخه همون نسخه‌ی اوله که واااااقعا ترس رو به بیننده‌ القا میکرد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick